skingbranding-banner

Rybář Kuna zase hýbe rybářským trhem! Představuje super levné nástrahy na kapry


Rybář Bohumil Kuna se do podvědomí rybářské veřejnosti zapsal mimo jiné i tím, že rybářům ukazuje to, že krásné ryby lze chytat i na hodně levné nástrahy. V minulosti například na Labi nachytal obrovské kapry na levné kuličky ze sportovního řetězce DECATHLON. V letošní sezóně ale rybář Kuna sází i na jiné nástrahy – tentokrát od české firmy KAPRPRO. Jde o levné nástrahy, které stojí pár korun, přitom to na ně suprově bere…

Rybář Kuna šel jako jeden z mála rybářů „proti proudu“ a ukazoval (nejen) začínajícím rybářům, že krásné ryby mohou chytat i na levné nástrahy. Asi největším symbolem bylo levné boilies ze sportovního řetězce, které jiní rybáři kvůli jeho nízké ceně hodně kritizovali. Jenže! Rybář Kuna ukázal, že i na tyto levné nástrahy jdou nachytat krásné ryby…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné křeslo pro rybáře za luxusní peníze! Nosnost 160 kilo!

Podobně tomu bude zřejmě i v letošní sezóně. Rybář Kuna totiž objevil nové nástrahy od české firmy KAPRPRO, které stojí pár korun, přitom jejich zpracování je hodně zajímavé. A první testy u vody, které rybář Kuna provedl, dopadly hodně zajímavě. Ve zkratce: Rybář Kuna si na ně perfektně zachytal! Budou tyhle levné nástrahy na kapry novými oblíbenci u rybáře Kuny?

Kromě levných nástrah rybář Kuna ale v novém videu představuje i suprové návazce na kapry, které jsou na první pohled velmi jednoduché, přitom skvěle funkční. Zase: Důkazem je rybaření v podání rybáře Kuny. Pokud si chcete tedy jednoduše a levně zachytat, pak se mrkněte na přiložené video…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz   

Nové články v rubrice

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 5377x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 5654x | 23.02.2021 | 4 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Ztratí rybáři oblíbené revíry? Obce toho mají dost! Nepořádek od rybářů působí komplikace

admin | přečteno: 6995x | 22.02.2021 | 13 komentářů

V minulém týdnu se magazín InRybar.cz zabýval situací na Slezské Hartě, …

Komentáře

 • Bohouš je borec. Netřeba více komentovat. Já celoročně střídám červi, kukuřici, a bílé pečivo. Fungují skvěle, záleží jen jak jsou rybě prezentovány. Chytání ryb je dosti nákladný koníček. Jestliže je možno někde ušetřit, tak proč ne? Navíc Bohumil Kuna to podává způsobem vlastním a originálním což se my líbí.

 • Kuna je…… No raději si odpovězte sami

 • Ať, si každej chytá na co chce, je na každým jestli dotoho dá několik tisíc nebo několik stovek.

 • Bude se zas někdo v komentářích ptát, kdo je Kuna? (už je to sice promlčený, ale stejně mě překvapilo, jak tu minule pár lidí “kdo je Kuna, kdo je Kuna?”. Je mi to fuk, ale vždyť i na Inrybáři se o něm a jeho příhodách za poslední rok napsalo víc článků, než třeba o Vágnerovi.).

  Jen takový tip pro redakci Inrybáře; když občas píšete o českých rybářích, nenapíšete někdy článek třeba i o “Rybareni CZ/SK”?. Jeho kanál na YT není tak zaměřen na značky (i když dělal třeba souboje nástrah), ale taky ukazuje jak levně chytat a určitě by to někoho mohlo zajímat. Přestože vystupuje anonymně (alespoň zatím), tak za pouhé dva roky na YT si získal svojí tvorbou spoustu fanoušků a snaží se podporovat i jiné rybáře na YT. (Ale to je samozřejmě na vás, jen mě napadlo, že by si článek o něm své čtenáře jistě našel 😉 ).

  • Protože rybaření cz/sk je normální rybář kterej nic nepropaguje,nepronajímá kus vody a nedělá aby se zviditelnil 😉

   • Jo, je dobrej 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.