Domů Akční nabídka Znáte tenhle fígl? Příprava obrovského množství krmných koulí na kapry za pár...

Znáte tenhle fígl? Příprava obrovského množství krmných koulí na kapry za pár okamžiků!

- Reklama -

Při lovu kaprů na položenou, anebo i na feeder, se rybář neobejde bez krmných směsí. Právě dobře namíchané krmné směsi na kapry dokážou přilákat hejna ryb i z větší vzdálenosti. Jenže! Ukoulet větší množství krmných koulí, které rybář následně „nastřílí“ do vody, dá pořádně zabrat. Tedy, pokud nepoužijete zajímavou pomůcku pro tvorbu krmných koulí od renomované anglické společnosti NASH. Jde o perfektní vychytávku, se kterou vyrobíte velké množství krmných koulí za pár okamžiků. Pojďme se na tuhle chytrou věcičku podívat blíže…

Třeba patříte mezi ty rybáře, kteří si rádi rozkrmí lovné místo s pomocí několika krmných koulí. Díky tomu totiž vznikne naprosto neodolatelný krmný koberec, který dokáže zlákat nejednoho kapra. Jenže! Uválet větší množství koulí dá pořádně zabrat! Přitom to může jít jako po másle! Jak na to? Použijte luxusní pomůcku od anglické společnosti NASH, díky které během několika málo okamžiků vytvoříte velké množství krmných koulí. Tohle je fakt hodně užitečná pomůcka!

 

Tvarovač koulí NASH Ball Maker

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková pomůcka od renomované anglické společnosti NASH, která dovoluje výrobu velkého množství krmných koulí za pár okamžiků. Princip použití je naprosto jednoduchý: Prostě nasypete do nástroje trochu krmení, a následně stlačíte. Díky tomu získáte luxusně stlačenou krmnou kouli, kterou následně můžete použít do krmítka, anebo do praku. Vše rychle a jednoduše!

Díky tvarovače koulí NASH Ball Maker vytvoříte pevnou krmnou kouli, která vydrží i prudký nához, anebo výstřel z praku. Koule spolehlivě vydrží i daleký let (pokud budete mít správnou konzistenci krmení). Následně po dopadu se koule ve vodě rozpadá, takže vzniká perfektní lovné místo, které žádný kapr nepřehlédne.

Velkou předností je, že tvarovač koulí NASH Ball Maker je vyroben z perfektně tvrdého a odolného plastu, což zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. S tímto tvarovačem tak budete pracovat dlouhé roky. Bomba!

Tvarovač koulí se vyrábí buďto v 30, 40 nebo 60 mm průměrech. Pokud chytáte kapry na klasickou položenou, pak doporučujeme ten největší průměr tvarovače koulí. Díky tomu získáte perfektní krmné koule, se kterými nahodíte daleko, ale i s nimi dostřelíte daleko s pomocí praku. Na menší vody jsou potom vhodnější menší průměry tvarovače.

Doporučení: Nejlepší je krmné koule vyrobit a uložit do kbelíku. Poté je velmi vhodné vzít nějaký tekutý atraktor a ten „rozprášit“ po krmných koulích. Opravdu stačí pouze malé množství! Jestli použijete hodně tekutiny, koule to může rozmočit. Následně nechte tekutinu působit. Tekutý atraktor se do koulí krásně vpije a vy tak dostanete perfektní krmnou kouli se silnou pachovou stopou. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné praky na Chyť a pusť

Tvarovač koulí NASH Ball Maker je nejvhodnější používat ve spojení s prakem. Prostě, do zásoby si uděláte několik krmných koulí, které ideálně navlhčíte tekutým atraktorem, jak jsme si představili výše. A poté krmnou kouli vložíte do praku a vystřelíte na lovné místo. Tohle je perfektní způsob, jak připravit luxusní lovné místo na kapry. Ale jaký prak vybrat? „Nekonečné“ množství krmných praků naleznete na Chyť a pusť, kde jsou k dostání skvělé krmné praky za pár korun…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Krmné praky za super nízké ceny naleznete ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -