Domů Novinky RYBÁŘI POZOR! Zloději zase řádí! Rybářům ukradli vybavení za tisíce korun

RYBÁŘI POZOR! Zloději zase řádí! Rybářům ukradli vybavení za tisíce korun

- Reklama -

Bohužel, v poslední době se s krádežemi rybářského vybavení roztrhl pytel. Nedávno se staly hned dva případy, kdy zloději ukradli rybářům drahé vybavení na ryby. První případ se stal v okolí Hradce Králové, kdy zloději vymlátili okýnko na autě a z vozidla ukradli kompletní rybářskou výbavu. Druhý incident se odehrál na rybníku Dombas Bezměrov ve Zlínském kraji, odkud zloději odcizili rybářský člun.

Rozmlácené okýnko na autě a ukradená rybářská výbava. Způsobená škoda? Odcizené pruty značky FOX a Mivardi, navijáky od firem Dragon a Mitchell, spacák, stojan, podběrák a krmení na ryby. To všechno zloději ukradli rybářce z auta a nechali po sobě jenom spoušť. Okradená rybářka nyní prosí rybářskou veřejnost o pomoc. Pokud v nějakém bazaru (ať už v kamenném nebo v internetovém) na podobnou výbavu narazíte, dejte prosím poškozené rybářce vědět. Jen připomínáme, že tato nechutná krádež se odehrála v okolí Hradce Králové.

Bohužel, v nedávné době došlo i k další krádeži rybářského vybavení. Z břehů rybníku Dombas Bezděkov, který leží ve Zlínském kraji, byl odcizen nafukovací rybářský člun Seafox Boat ST240CT. Zloději byli tak drzí, že nafukovací člun ukradli z uzamčené chatky. Na druhou stranu se ale zdá, že pachatelé moc rozumu nepobrali – na místě činu totiž nechali pádla, podlahu i lavičky. Opět, pokud narazíte na podobný člun, zkuste kontaktovat poškozené rybáře.

Pokud někde narazíte na podobné vybavení, prosím, kontaktujte přímo poškozené rybáře. Můžete je kontaktovat například přes Facebook.

 

Zloději řádí, dávejte si pozor!

Ano, jakoby se v poslední době s krádežemi rybářského vybavení roztrhl pytel. Zdá se, že zloději pochopili, že rybářské vybavení má vysokou cenu. A proto se nebojí okrást už i rybáře. Proto, dávejte si na vaše rybářské vybavení pozor! To neplatí jen pro ty chvíle, kdy spíte u vody, ale platí to i pro ty případy, kdy máte vaše rybářské vybavení někde uložené.

Naprosto nejhorším krokem je, pokus bydlíte v paneláku nebo v bytovce, a uschováte si vaše vybavení ve sklepě. Zloději v těchto místech velice často rybáře okrádají! Pokud se tedy chystáte vaše vybavení zazimovat, zkuste si najít lepší místo pro odložení drahého vybavení na ryby (nejlépe přímo v bytě). Dávejte si na zloděje pozor!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -