skingbranding-banner

Stairs2Hell 2019: Dvacetikilogramová noc! Závodníci na Nových Mlýnech nachytali další giganty!


AKTUALIZOVÁNO (Aktualizovali jsme pořadí): Tohle je jízda! Podle očekávání s blížícím se koncem závodu přicházejí i další nádherné ryby. A závodníci dneska v noci, ale i ráno, nachytali hned několik kaprů nad 20 kilo! Stairs2Hell teď ukazuje to nejlepší! Navíc, při bojích o cenné medaile došlo k naprostému „masakru“ a všechno je zase jinak! K medailovým pozicím se výrazně přiblížili obhájci loňského zlata z Rakouska, ale také vítězové prvního ročníku ze Slovenska! Tohle je teda pořádné vzrůšo!

Úžasného kapra chytili v noci závodníci z týmu Free Fish! Ti chytají na místě číslo 13, a právě tady ulovili kapra o váze 22,50! Neskutečná ryba! Luxusní šupík podle fotek vypadá v dokonalé kondici. Tohle je prostě pálavský poklad! Samozřejmě, tento kapr má pro tým Free Fish cenu zlata, protože závodníky katapultoval do TOP 10. Co předvedou v dalších hodinách?

My jsme vám to říkali! Když jsme před začátkem závodu Stairs2Hell psali o největších favoritech, nechyběli tam vítězové prvního ročníku ze Starbaits SK. A tihle závodníci zase dokazují, že jsou prostě ostřílení machři, kteří umí! Tenhle mančat dokázal na místě číslo 20 přelstít kapra o váze 20,62 kilogramů. Týmu Starbaits SK se před malou chvílí podařilo ulovit dalšího bodovaného kapra, který je vystřelil na průběžnou třetí příčku!

Naprosto dokonalou jízdu předvedl i rakouský tým CARPSPOT, ve kterém jsou vítězové loňského ročníku. Rakušané chytají na místě číslo 55, ale i přesto tady dokážou dělat neskutečné divy. Rakouští závodníci mají na kontě 45,47 kilogramů. Tohle bude ještě masakr!

Před malou chvílí se na oficiální stránce Stairs2Hell objevil další kapr přes 20 kilo váhy. Toho dokázali chytit závodníci ze slovenského týmu JRC! Kapr vážil parádních 21,22 kilo, a tohle je útok na zatím pohodlné vedení prvního mančaftu. Tým JRC má momentálně kontě 57,27 kilo! Tohle je útok! Na první místo JRC ztrácí něco málo přes 8 kilo.

A dalšího kapra přes 20 kilo chytil i tým Rybářské potřeby Křepelka, který chytá na místě číslo 36. Závodníci dokázali na břeh dostat luxusního šupináče o váze 22,94 kilo. Tohle je nádherná ryba. Podaří se tomuto týmu zdolat další takové kapry, které je posunou až na medailové pozice?

 

Průběžné pořadí TOP 5: 10. 10. 2019 (09:00)

1) Keystyle.cz & MIKBAITS (místo 6) – 3 kapři – 23,54 kg, 23, 31 kg, 18,79 kg – součet 65,64 kg

2) JRC (místo 7) – 3 kapři – 21,22 kg, 18,05 kg, 18 kg – součet 57,27 kg

3) Starbaits SK (místo 20) – 3 kapři – 20,62 kg, 16 kg, 12,32 kg – součet 48,94 kg

4) U Sumce (místo 2) – 3 kapři – 16,95 kg, 16,74 kg, 12,2 kg – součet 45,89 kg

5) CARPSPOT (místo 55) – 3 kapři – 16,24 kg, 15,09 kg, 14,14 kg – součet 45,47 kg

 

Vyhraj rybářskou výbavu za více jak 38 000 korun!

Připomínáme, že každý rybář se může zúčastnit nadupané soutěže o rybářské vybavení SONIK za více jak 38 000 korun! Chceš získat luxusní rybářské vybavení? Tak na nic nečekej a zúčastni se soutěže! Třeba právě ty budeš mít štěstí!

Redakce InRybar.cz

Foto: Stairs2Hell

Nové články v rubrice

Mrtví sumci nebo kapři! Na oblíbeném svazovém revíru uhynulo velké množství ryb! Co se stalo?

admin | přečteno: 258x | 29.09.2020 | Žádné komentáře

Letošní září je pro rybáře opravdu hodně nelehké. Po ekologické …

NASAZOVÁNÍ: Rybáři do revírů pustili tuny kaprů! Podzimní nasazování ryb odstartovalo!

admin | přečteno: 327x | 29.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní část rybářské sezóny je tady! A s tímto časem je …

„Proč jste nepomáhali s úklidem zdechlin na Běčvě?“ ptají se rybáři ochránců přírody z Greenpeace

admin | přečteno: 1071x | 28.09.2020 | 1 komentář

Česká pobočka ochranářské organizace Greenpeace vydala na Facebooku velmi tvrdé …

Komentáře

  • Tak aspoň má podvodník, lhář a pořadatel Vágner co vozit do Katlova.

  • Doporučuji si přečíst odpověď funkcionáře MRS, jinak bolševické gumy a parazita na penězích ČRS: “já vím, že se to těžko chápe, ale při automobilových závodech také platí jiná pravidla, než zákon o provozu na pozemních komunikacích a většina rozumně uvažujících to chápe. Asi nikoho nenapadne na Barum rallye trvat na dodržování rychlosti a dalších záležitostí. Já myslím, že toto je obdobný případ. Uzavřela se trať, na ní během závodu platí jiná pravidla. Skončí závod a vše bude zase jako dřív”.
    Ano, jiná pravidle platí i pro tohoto , ať jde o závody v LRU plavaná, kde se angažuje. Nakopat závodníky do, a bývalé gumy zvláště. Jeho rentu platíme všichni daňoví poplatníci.
    Je to, jinak je plodná diskuse S2H na MRKu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.