skingbranding-banner

VIDEO: Bohumil Kuna chytil na Labi unikátního lysce! Tohle byl fakt nádherný kapr


Rybář Bohumil Kuna má pořádně rušnou sezónu! V létě se na Labi zaměřil na sumce, kdy se mu podařilo ulovit i nějaké slušné kousky. Jenže! Pak se z kouta začaly ozývat i kaprové pruty, protože je dlouho nevytáhl ven. Takže Bohumil Kuna se zase konečně vydal i na kapry. A v jeho podání je to vždycky zajímavá podívaná, protože i tentokrát dokázal ulovit hned několik zajímavých ryb. A byl mezi nimi i jeden hodně unikátní kapr, ze kterého může vzejít nová „legenda Labe“.

Přiznáme se: Bohumil Kuna za rok vytáhne tolik velkých kaprů, že nás už moc nezajímá jejich délka nebo váha, ale to, jak vypadají vzhledově. Takhle to prostě máme! Například konkrétně v našem případě moc „nerozhoduje“ délka nebo váha, ale jak ryba vypadá. A jednoho kapra, kterého si budeme dlouho pamatovat, nedávno Bohumil Kuna dostal na háček.

V čem nás onen kapr tolik zaujal? Rybář Bohumil Kuna dokázal na palubu lodě dostat naprosto úžasného lysce, který byl vzhledově velmi zajímavý. Lysci bývají všeobecně mezi rybáři pro jejich vzhled více „ceněni“, ovšem konkrétně tohoto kapra byste si všimli i mezi jinými lysci. Kapr, kterého Bohumil Kuna z Labe vytáhl, měl velmi zajímavě rozesety šupiny po těle a vzhledově vypadal opravdu úžasně! Ryba zabrala na bílé boilies od české rodinné firmy KAPRPRO , která aktuálně pořádá soutěž o nástrahy za 30 000 korun.

ŽHAVÁ NOVINKA: Luxusní obalované nástrahy, které jsou nacucané atraktivní šťávou! 

Ryba měřila 74 centimetrů, což z tohoto kapra rozhodně nedělá největší úlovek Bohumila Kuny. Ovšem díky jeho vzhledu si troufáme tvrdit, že právě tuhle rybu si rybáři zapamatují. A kéž by měl tenhle kapr takové štěstí, že ho po ulovení každý rybář pustí zpátky do Labe. Pak by se totiž mohlo klidně stát, že by právě z tohohle kapra vyrostla další „labská legenda“, která by vážila více jak 20 kilo.

VIDEO: Mrkněte na úžasného lysce Bohumila Kuny chyceného na bílé boilies KAPRPRO

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 5316x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 5552x | 23.02.2021 | 4 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Ztratí rybáři oblíbené revíry? Obce toho mají dost! Nepořádek od rybářů působí komplikace

admin | přečteno: 6974x | 22.02.2021 | 13 komentářů

V minulém týdnu se magazín InRybar.cz zabýval situací na Slezské Hartě, …

Komentáře

 • Toho to člověka, který na soukromce, vyhořel jak papír ještě někdo poslouchá???

  • myslíš tuhle jedinou soukromku kde jsem
   byl ?? 😀 https://youtu.be/c_GBFriXMHY

   • Ano a i tu jedinou rybu, kterou jste tam dokázal horko těžko chytit (nevím za dva nebo tři dny) i když tvrdíte, že na soukromé revíru není potřeba nic umět 😂😂😂 sám jste předvedl jak to je aspoň jste poznal, že to není jako chytat 20 a více let na jednom a tom samém revíru a plácat se do prsou jaký jste rybář. Já Vás také na revíru kde jsem vyrůstal přechytám kdy si vzpomenu 😉. Většina těch lepšounů do kterých se neustále navážíte dokážou ryby chytat napříč Evropou jak na soukromých tak svazových vodách a nemají zapotřebí se neustále do někoho navážet a bohužel pane Kuna nejsmutnější je to, že 100%těch lepšounů se umí k rybám které pouští chovat lépe než Vy. A to nemluvím o Vašem vystupování ve veřejném prostoru (kritiku také nesnesete a nechápu proč jste se vydal touto cestou) protože musím přiznat, že když jste začínal a ukazoval, že boilies lze dělat levněji a zveřejňoval jste své recepty ztotožňoval jsem se s Vámi, protože světě div se měl jsem stejný názor jako Vy( dokonce si také myslím, že ceny našich předních výrobců jsou nechutné), ale to kam jste to dovedl teď je naprostá žumpa a bohužel to potvrzuje i většina Vašich přívrženců. Mějte se pane Kuna s pozdravem Tom

    • Každopádně děkuji za sledování 😀 vydělávíš mi 😀

    • no a bylo to za půl den a bylo nás 5 co ho chytli 😀 z 40 lidí ,Ostatní nic , a to sem se ani nesnažil . A diskutovat z co nic neumí , je jen ztráta času 😀 Hezky den

 • To je závist? Nebo se s Vámi děje, že potřebujete ventilovat takovou negativní reakci. Osobně Kunu taky moc nemusím, ale Váš komentář zní opravdu divně 😉

 • A dalsich rybářů vytáhlo par kapru taky. Dokonce i ja a bez piva na žížalu. evidentně už ožralá nikdo nezajima že. Jen redaktora.

  • Karle to je jinak , TY NIKOHO NEZAJÍMÁŠ 😀 u mně se předhánějí firmy abych s nima spolupracoval a tento měsíc jsem překonal 5 mil shlédnutí 😀 no a lidi se ke mně hrnou na lov . A co k tobě ??

   • A hov..no z toho.To ja měl bohužel tak malou vejplatu minulej tejden. Lidi k tobě jo vedle výčep ….a chlastat.

    • z toho máš ty 😀

 • Pan Kuna je prase který se neumí chovat k přírodě, která mu nabízí tyhle skvosty. Pane Kuna zamyslete se.

 • Bohouš Kuna je opravdu velmi svérázná osobnost a dokáže vzbudit u spousty lidí emoce jak ppzitivní tak negativní a o to de rybáři ho sledují a on na tom vydělává z tohodle pohledu klobouk dolu zachvílku bude po Vágnerovi nejznámější rybář v týhle zemi když se tak chlubí kolik ,že to mà shlédnutínutí.

 • Na posledním videu p.Kuny, zveřejněném 17.1.2020 se svými zákazníky z lodě je vidět, jak zasekává sumce, který sice nakonec spadne, ale po zaseknuti předává pruty zákazníkovi na zdolání sumce. Je to z pohledu rybářského řádu v pořádku?
  Kdo tedy rybáří. Chvíli Kuna, chvíli zákazník? Kdo si zapíše případný úlovek…?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.