DomůAkční nabídkaNestíháme vyrábět! Česká firma představila nástrahu s tajemnou náplní! Zájem je obrovský

Nestíháme vyrábět! Česká firma představila nástrahu s tajemnou náplní! Zájem je obrovský

- Reklama -

Česká firma LK Baits nedávno na sociálních sítích začala zveřejňovat fotografie zajímavé novinky, která měla uvnitř sebe atraktivně slizký střed. Rybáři tak začali okamžitě tipovat, co by mohlo uvnitř nové nástrahy být. Mnoho rybářů si například myslelo, že nástraha obsahuje třeba marmeládu, borůvky, chilli papričku, brusinku, lesní ovoce, anebo třeba rybíz. Jenže všechny tyto tipy byly vedle! Tak co to je teda uvnitř nástrahy? No přece nacucaná rozinka! O novou nástrahu se strhl nebývalý zájem! A firma LK Baits hlásila už za pár hodin vyprodáno…

 

LK Baits CUC! RAISIN

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Absolutní novinka od české firmy LK Baits, která představila tyto atraktivně obalované rozinky. Tyto obalované rozinky LK Baits jsou namáčené v celé řadě atraktivních tekutin, které dávají této nástraha jedinečnou a nádherně ostrou vůni. Rozinky jsou namáčeny v těch nejlepších esencích a aminokyselinách! Tohle je fakt fantazie! Firma LK Baits zatím nabízí 4 příchutě – švestku, med, tropické ovoce a legendární lesní jahodu.

Tato nástraha je geniální v tom, že obsahuje spoustu sladké šťávy, která ve vodním prostředí vytvoří neuvěřitelně koncentrovanou pachovou stopu. Tohle je fakt kapří pochoutka. Ale hlavně! Obalované rozinky LK Baits jsou obaleny v nádherně lákavé vrstvě, která se po vhození do vody začne okamžitě rozpadat, takže okolo nástrahy vytvoří luxusně atraktivní „mrak“ z drobných části. Perfektní!

Kromě nádherných vůní, které jsou u LK Baits již zaběhnutou zvyklostí, tyto obalované rozinky ještě nabízí jednu důležitou vlastnost – nápadné zbarvení. Díky tomu jde tak tato nástraha skvěle vidět na téměř jakémkoliv povrchu. Takže ať už budete chytat na kamenitém, bahnitém, písčitém, zarostlém nebo zaneseném dně, tak je to jedno. Tyhle obalované rozinky půjdou vidět (téměř) kdekoliv.

Obrovskou výhodou této nástrahy je, že má celou řadu možností využití. Obalované rozinky lze používat jak při chytání na klasické krmítko, tak i na feeder, anebo i při klasické kaprařině, kdy chceme udělat co nejrychlejší záběr. Obalované rozinky LK Baits lze pochopitelně napíchnout přímo na háček, ale také z nich jde dělat neodolatelné „korálky“ pod háčkem při nastražení na vlas. Prostě bomba!

Firma LK Baits uvádí, že s touto novinkou se vrací ke kořenům rybařiny, protože právě tyto rozinky používali už naši dědové při jejich rybářských vycházkách. Vývojáři z LK Baits vzali tuto osvědčenou nástrahu na kapry a trochu ji vylepšili. Díky tomu tak rybáři mají k dispozici nástrahu, která je velmi atraktivní, a která je naprosto dokonalá pro rychlé chytání kaprů. Palec nahoru!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Nášup podzimních novinek LK Baits

CUC! nugetky: Další podzimní novinkou pro letošní rok od LK Baits jsou CUC! nugetky. Jedná se o vlhčené nugetky, které jsou určené pro vnadění. Jelikož jde o vlhčenou návnadu, tak jde velice dobře tvarovat a formovat do krmítek. Tohle je fakt perfektní! Vlhčené CUC! nugetky od LK Baits jsou dostupné v osvědčených příchutích ananas, patentka, jahodový jogurt, med nebo medvědí česnek. Kromě nádherných vůní pak toto krmení zaujme i výrazným zbarvením. Bomba!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

CUC! Dip Special: Aby byla řada CUC! kompletní, tak firma LK Baits přišla i s novými dipy. Tyto dipy mají velmi hustou konzistenci a velmi zajímavě lepí. Díky tomu tak dip CUC! Special vydrží na nástraze nebo krmení podstatně delší dobu. Dipy jsou k dostání v příchutích ananas, karamel, medvědí česnek, lesní jahoda, med nebo patentka.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -