DomůNovinkyVIDEO: Brutální útok sumce na nástrahu u hladiny! Maximální adrenalin!

VIDEO: Brutální útok sumce na nástrahu u hladiny! Maximální adrenalin!

- Reklama -

Tohle video je fakt síla! Jde na něm vidět, jak rybář vláčí svou nástrahu u břehu. Jenže! Tenhle lovec na to jde mazaně: Při vláčení totiž i vábí vábničkou. Říkáte, že tohle nemůže fungovat? Tak se dívejte! Po chvíli se kousek u břehu u nástrahy zjeví obrovský stín. Sumec! Už jen při pohledu na ten obrys ryby by se nejednomu rybářovi „zastavilo“ srdce. Neskutečný adrenalin! No, a co když onen sumec na nástrahu zaútočí? To je teprve pořádná jízda!

Na videu je krásně patrné, jak tenhle rybář sumce chytá. Stoupne si na břeh řeky nad prohlubeň. A pak hodí nástrahu do vody. No, hodí – spíše položí, protože tenhle rybář má nástrahu fakt jenom pod nohama. A pak začne vábit. Silné zvuky vábničky se rozléhají do okolní krajiny. Bude tohle fungovat? Může rybář přilákat sumce takhle blízko?

Odpověď je jednoduchá: Může! Po chvíli se u nástrahy zjeví tajemný obrys. Tohle je sumec! A rozhodně není malý! Ryba si nástrahu chviličku prohlíží, jakoby si ji chtěla „očichat“. Co se bude dít? Sumec si to bohužel rozmyslí a mizí do hloubky. Rybář vzrušením jen těžce oddychuje. Tohle musí být adrenalin jako blázen! Je třeba to zkusit ještě jednou! Ale povede se sumce znovu vylákat?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výhodná sleva na špičkové pruty na sumce Hell Cat! Ušetřete!

Další pokus. Další vábení. Nástraha se převaluje nad hlubinou v obrovském vracáku. Tak co, připlave sumec ještě jednou? Chvíli se nic neděje, ale pak se z temné hloubky zjeví obrovská hlava sumce. Bum! Útok na nástrahu byl přesný! Je tam! Ale ne! Nástraha vypadla sumcovi z tlamy. Tohle je smůla! Rybář zkusí ještě vábit! A pak přijde další záběr! Tohle je rybářské eldorádo! Následuje neskutečný souboj…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -