DomůNovinkyVIDEO: Brutální zdolávání gigantického candáta! Tenhle dravec vážil 15 kilo!

VIDEO: Brutální zdolávání gigantického candáta! Tenhle dravec vážil 15 kilo!

- Reklama -

Taky tak milujete candáty? My ano! Na tomto rybaření přímo zbožňujeme tu atmosféru. Co tím myslíme? Například lov candátů v noci, kdy ze zahalené přírody pronikají pouze strašidelné zvuky nočních tvorů, nemá nejmenší chybu. To je prostě nádhera! Ale! Candáty lze ulovit i za bílého dne. Jak? Stačí najít jejich stanoviště, kde se candáti přirozeně zdržují. Tak jako například tento rybář na videu. Ovšem! Jeho úlovek candáta byl naprosto fascinující i díky jeho obrovským rozměrům. Tenhle candát vážil bezmála 15 kilo!

Rybář sedící na lodičce pozorně kouká na dva velké monitory sonarů a snaží se najít ideální místo, na kterém by mohli čekat candáti. A najednou! Bum! Rybář do prutu dostane obrovskou ránu, která ohne jeho prut na maximum. Tohle byl záběr, ze kterého běhá mráz po zádech…

Následuje docela tuhý souboj s rybou. Prut je ohnutý jako namožená záda, špička se i několikrát ponoří pod vodní hladinu. Tohle rozhodně nebude malá ryba! Rybář se snaží dravce nepustit ke dnu, kde by mohly být nějaké překážky. Na hladině u lodi se objevují první víry! Dravec nebude daleko! Tak co? Jak bude velký?

A pak to přijde! U hladiny se objeví první obrys ryby! Ale ne, dravec ještě nešel pořádně vidět, znovu totiž zajel do temné hlubiny. Takže znova! Rybář se opře do prutu a pokouší se dostat dravce k hladině. Povedlo se! U lodi se vyvalí neskutečný candát! Gigantické tělo se natáhne na hladinu a rybář se pokouší dravce podebrat. A je v síti! Neskutečná ryba! Famózní úlovek! Úspěšný rybář uvedl, že tento dravec vážil 14,9 kilogramů. Tohle je ryba snů!

VIDEO: Tohle je ryba snů! Gigantický candát o váze 14,9 kilogramů

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak ryba je to pěkná, ale kde je to brutální zdolávání ? Samozřejmě jako každý candát se nechá vytáhnput jak poleno a neklade žádný odpor. Doporučil bych autorům článků šetřit obraty jako brutální zdolávačka nebo dech beroucí video a podobně je toho už moc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -