DomůAkční nabídkaNerezové vidličky pro rybáře na „celý život“! Nejdelší vidlička má až 250...

Nerezové vidličky pro rybáře na „celý život“! Nejdelší vidlička má až 250 centimetrů

- Reklama -

Rybářské vidličky. Na rybářském trhu snad není méně nápadné zboží. Ale přesto! Právě vidličky patří k tomu nejpoužívanějšímu vybavení u vody. Bez nich to prostě není pohodlné. Jenže! Kvůli hromadě nekvalitních vidliček, které se různě ohýbaly, přešla řada rybářů ke stojanům. Jaká to škoda! Vidličky jsou fantastické díky jejich jednoduchosti a nízkým transportním rozměrům. Prostě je stačí jen zapíchnout do země a jde se chytat! Jenže jaké vidličky pro rybáře vybrat, aby vydržely dlouhou dobu? Máme řešení! Znáte tyhle nerezové vidličky pro rybáře FIL Precision…

 

Nerezové vidličky FIL Precision Systems Standart

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou ony! Geniální nerezové vidličky pro rybáře, které vydrží používání i na těch nejtěžších terénech. Jen si to představte: Přijdete k vodě, u které jsou jílovitě tvrdé nebo kamenité břehy. Tady si s klasickou vidličkou na ryby moc neporadíte, protože ji s velkou pravděpodobností ohnete. Ale! V tuhle chvíli se moc hodí nerezové vidličky od FIL Precision.

Tyto nerezové vidličky jsou vyrobeny z masivního materiálu, které vydrží právě i používání na těchto těžkých terénech. I když budete vidličku zapichovat do hodně těžkého podkladu, neublíží ji to. Tohle je fakt velká paráda! Jasně! Ta prvotní investice do nerezových vidliček je sice vyšší, jenže když si rybář spočítá, kolik celkově vyhodí peněz za nekvalitní vidličky, pak se mu to rychle vrátí. Protože tyto nerezové vidličky vydrží fakt hodně dlouhou dobu!

A nejde jen o výdrž! Nerezové vidličky FIL Precision jsou mezi rybáři velmi oblíbené i díky jejich „rozměrovým možnostem“. Co tím myslíme? Nejdelší teleskopické vidličky mají rozpětí od 130 do 250 centimetrů. Tohle je úplně boží! Rybář totiž může tyto vidličky používat i na lokalitách se silně zarostlými břehy. Proč? Pruty dá jednoduše před zatopenou vegetaci, protože vidličky si roztáhne na pořádnou délku. Super!

VIDEO: Jak vypadají produkty od FIL Precision System? Mrkněte na video!

Nerezové vidličky od FIL Precision jsou k dostání v klasickém „nerezovém“ zbarvení. Rybáři si ale mohou vybrat i méně nápadné, matné zbarvení vidliček. Jaké doporučujeme my? Rádi bychom připomněli, že stříbrné zbarvení vidliček jde lépe vidět, takže rybář vidličku nezapomene na břehu (smích). A nesmíme zapomenout ani na to, že tyto vidličky jsou k dostání i v zavrtávací verzi, které mají na konci vrut. Takže vidlička jde ještě snadněji zavrtat do opravdu tvrdých podkladů. Super!

Samozřejmostí je, že na vidličky lze připevnit celá řada příslušenství. Kromě klasických rohatinek rybář může na vidličky připevnit třeba hrazdy. Mimochodem, právě v sortimentu společnosti FIL Precision Systems naleznete celou řadu zajímavých hrazd té nejvyšší kvalitu. Do vidliček pak lze pochopitelně připevnit rovnou hlásiče. Tohle nás fakt baví!

Tyto vidličky milují především ti kapraři, kteří se vydávají na krátkodobé vycházky k vodě. Vidličky jsou totiž transportně mnohem přívětivější než klasické stojany. Navíc, vidličku prostě stačí píchnout do břehu, takže rybář nemusí složitě skládat stojan. Tyhle vidličky jsou prostě boží! Pokud jste tedy fanoušky jednoduchého rybaření, kdy nechcete k vodě tahat přespříliš vybavení, pak se rozhodně podívejte na tyto nerezové vidličky. Jsou skladné, kvalitní a to rozpětí je taky rozhodně moc zajímavé!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: FIL Precision

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -