DomůNovinkyVIDEO: Brutální zdolávání obrovského sumce z nafukovacího křesílka! Troufli byste si?

VIDEO: Brutální zdolávání obrovského sumce z nafukovacího křesílka! Troufli byste si?

- Reklama -

Tento styl lovu sumců vypadá fakt šíleně! O co jde? Rybář sedí na nafukovacím křesílku a v ruce drží prut. Ve světě rybařiny nic neobvyklého! Tento druh plavidel velice rádi používají milovníci přívlače nebo muškaření. Jenže! V posledních letech se na rybářském internetu objevují právě i videa divokých „zdolávaček“ velkých sumců z belly botu. A z tohohle jde fakt mráz po zádech! Přece jen: Sumec dokáže vyvinout nemalou sílu, která může dělat rybářovi nemalé potíže. A to zejména ve chvíli, kdy má na prutu fakt velkého sumce. Jako třeba tento rybář…

Musíme se přiznat: Na jednu stranu nám naše lovecká srdce říkají, že podobné zdolávání velkého sumce musí být zážitek na celý život. No jen si to představte: Sedíte na nafukovacím křesílku s nohama ve vodě a v rukou držíte ohnutý prut připomínající luk. Tohle musí být nezapomenutelný adrenalin! Ale právě z toho adrenalinu musí mít člověk velký respekt. Stačí jedna chyba a může se stát nepříjemná událost. Prostě, belly boat není loď!

Leckdo pak může chytit husí kůži z tohoto videa, na kterém je zachyceno zdolávání skoro dvou metrového sumce z belly boatu. Rybář dostane do prutu tvrdou ránu a po úspěšném záseku se prut neskutečně ohne. Celou scenérii pak doplňuje prokluzování brzdy navijáku. Tohle je adrenalin jako kráva! Naprosto šílené jsou pasáže videa z jeho konce, kdy síla sumce úplně „pruží“ s prutem. Nádhera!

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za méně jak 1000 korun! Poslední kusy!

Rybář se nakonec s velkým sumcem dokáže poprat a úspěšně ho dostane z temné hlubiny k hladině. A právě z toho momentu máme my osobně nejvíce „srdce v krku“. V momentě, kdy se pod rybářovými nohami zjeví obrovské tělo sumce, tak hodnota vzrušení vystřelí na nejvyšší úroveň. Tohle je prostě nádhera! Tak co vy? Chtěli byste zažít něco podobného?

VIDEO: Zdolávání obrovského sumce z belly boatu! Mrkněte na TOP souboj

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. No spíš než zdolávačka z belly boatu mě udivuje že ten naviják caperlan z decathlonu toho sumce zvládnul🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -