DomůAkční nabídkaLevné chytání ryb na dírkách: Pruty na dírky jen za 150 korun!...

Levné chytání ryb na dírkách: Pruty na dírky jen za 150 korun! Neutrácejte balík peněz

- Reklama -

Lov na dírkách je příjemnou kratochvílí přes nejstudenější část rybářského roku. Namísto toho, aby se rybáři nudili doma, tak prostě vezmou krátké pruty na dírky a vydají se chytat pod ledem. A musíme říct, že tohle rybaření pod ledem je fakt zábava. Už jen proto, že rybář právě chytá na krátké pruty na dírky. Díky krátké délce a jemnému blanku je zdolávání každé ryby fakt zážitek. Věděli jste, že kvalitní prut na dírky můžete pořídt už za 150 korun? Ano! A přitom jde o nadupané pruty na dírky od věhlasné společnosti Lucky John z Lotyšska, která patří k nejvýznamnějším světovým producentům rybářského náčiní…

 

Prut na dírky Lucky Jon Telescopic Ice Fishing Rods

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Super levný prut na dírky od renomované rybářské firmy Lucky John z Lotyšska. Ano, právě tato baltská země je tradiční baštou lovu ryb pod ledem, a proto není divu, že se Lucky John výrobě a vývoji vybavení na dírky věnuje. V nabídce této společnosti lze nalézt právě i tyto levné pruty na dírky, které stojí jen 150 korun. Ale bacha! I když jsou tyto pruty fakt levné, tak přesto nabízí skvělé vlastnosti.

První věcí, kterou na těchto prutech máme rádi, je jejich tenounký blank. Ten je krásně jemný, takže rybář si maximálně užije zdolávání jakékoliv ryby. Ale pozor! Tenký a jemný blank u tohoto prutu nabízí maximální odolnost, takže s touto krátkou udicí vytáhnete i pořádného macka. Délka prutu je pouhých 50 centimetrů, což se skvěle hodí pro chytání u dírky v ledu.

Na tomto prutu je rukojeť z EVA materiálu, která se perfektně drží i v zmrzlé rukavici. Materiál není nikterak kluzký, takže s prutem se skvěle manipuluje i v té největší zimě. Na prutech pro chytání pod ledem nalezneme nastavitelné sedlo, takže rybář si může na proutky přidělat libovolné navijáky pro chytání pod ledem. Super!

Tyto pruty pro chytání pod ledem jsou vhodné na nejrůznější rybolovné metody. Rybář je může použít při chytání se splávkem, pod kterým bude mít nastraženou „jakoukoliv“ nástrahu. Zároveň lze ale tyto pruty na dírky použít i pro chytání na umělé nástrahy. Díky jemnému blanku jde cítit každý pohyb nástrahy, takže rybář ji krásně „vdechne život“. A nejlepší je pak v tomto jemném proutku cítit záběr. To je fakt zážitek!

Pokud nehodláte chytat denně tuny ryb, ale chcete si „svátečně“ užít lov ryb pod ledem, pak jsou tyhle pruty na dírky jako dělané. Nabízí fakt suprové vlastnosti, ideální délku a to vše za super nízkou cenu. Neutrácejte zbytečně velký balík peněz, když to jde i levně. A hlavně ve vysoké kvalitě!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské vybavení pro chytání na dírkách

Potřebujete sehnat nějaký levný prut pro chytání pod ledem, anebo nějaký levný navijáček? A máte vůbec nachystaný speciální vlasec pro chytání na dírkách, aby se vám neřezal o ostrou hranu ledové dírky? A co naběračku na ledovou tříšť? Nebojte! Všechno naleznete na tomto rybářském e-shopu za nejnižší ceny. Nezapomínejte na to, že další peníze můžete ušetřit v tu chvíli, kdy se na e-shopu zaregistrujete…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levné rybářské potřeby pro chytání na dírkách!

Ilustrační foto: Lucky John

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -