DomůNovinkyVIDEO: Jakub Vágner zve rybáře do jeho rybářského obchodu v Praze. Přijdete...

VIDEO: Jakub Vágner zve rybáře do jeho rybářského obchodu v Praze. Přijdete na návštěvu?

- Reklama -

Jakub Vágner už dávno není „jen“ moderátorem rybářských pořadů. Tento známý rybář se před několika lety pustil i do podnikání. A jeho součástí je i provozování několika prodejen rybářských potřeb v Praze, Tachově a Klatovách. Sám Jakub Vágner nás do jedné prodejny vzal na exkurzi prostřednictví vysílání na Facebooku. Tak co, přijdete na návštěvu?

Jakub Vágner ukázal prostřednictvím sociální sítě jednu z jeho prodejen v Praze 7 v Holešovicích v ulici Přívozní. Celou prodejnu prošel spolu s Karlem Niklem mladším, který v této prodejně pracuje jako vedoucí. A bylo se na co dívat. V této prodejně je spousta vybavení pro nejrůznější rybolovné metody. Nabídka tak jistě uspokojí každého milovníka rybaření. Rybáři si prostě mají z čeho vybrat. Přesvědčte se sami v přiloženém videu.

 

INFO: JV Rybářské potřeby

Jakub Vágner a jeho tým vytvořil síť rybářských prodejen, která momentálně čítá 5 rybářských obchodů. Tři prodejny rybáři naleznou v Praze. Konkrétně v Praze 1 na Petrském náměstí, dále v Praze 7 v Holešovicích v ulici Přívozní a poslední pražská prodejna se nachází v Praze 8 v Kobylisích v ulici Trousilova. Zbývající prodejny pak můžete navštívit v Klatovách v ulici Vídeňská 19 nebo v Tachově v ulici Zámecká 211.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den,
  na staré Maniny jsem jezdil nakupovat krátce po jejich vzniku-dnes je tam servis ryb.vybavení. Vždy plně spokojen s obsluhou personálu a sortimentem. To ale poslední
  cca tři roky již neplatí. Po přestěhování do ul.Přívozní to byl obrovský kvalitativní úpadek.
  Dodnes nejsou k dispozici webové stránky,nedostatky v sortimentu.
  Prodejna v Kobylisích,sice údajně s 80000 položkami,ale naprosto nepřehledná a stísněná.
  Proto jezdím do Brandýsa nad Labem.
  Robert

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -