Domů Novinky VIDEO: Kamera spadla do „sumčího hnízda!“ Tohle jste ještě neviděli!

VIDEO: Kamera spadla do „sumčího hnízda!“ Tohle jste ještě neviděli!

- Reklama -

Sumci patří k velmi častým „účastníkům“ v rybářských legendách. A není se čemu divit. Právě tihle obrovští dravci svou velikostí budí respekt mezi rybáři odjakživa. Těch historek, kdy rybář jen křečovitě držel ohnutou udici, a nakonec stejně o rybu přišel, je v rybářském folklóru nepřeberně. Mezi rybáři se často traduje, že velcí sumci žijí převážně sami. Není tomu tak! Občas se totiž naskytnou situace, kdy sumci vytvoří neuvěřitelné hejno. A z takových momentů pak běhá mráz po zádech…

To video prostě sebere každému rybářovi dech! Na podvodním videu jde nejprve vidět obrovská „hedvábná koule“ ze sumčích ocasů, které se různě vlní a kroutí do sebe. Celé to hejno připomíná hlavu bájné Medúzy, které se takto pohybovaly „vlasy“ na hlavě. Neuvěřitelný moment!

Pak sejeden sumec do kamery bouchne, takže ta spadne přímo do klubka ze sumčích těl. Tady v tuhle chvíli doporučujeme pustit zvuk, který působí jako nějaký tajemný „signál“ z neprobádaného světa. Tohle je fakt nádherná podívaná!

Toto video tak vyvrací to rybářské přesvědčení, které říká, že sumci jsou obrovští samotáři. Není tomu tak! Prostě i u těchto dravců dojde k momentům, kdy se shlukují do početných hejn, které v rybí říši budí neuvěřitelný respekt. Užijte si tuhle nádhernou podívanou! Je to fakt pecka!

VIDEO: Kamera spadla do sumčího hnízda! Podívejte se na fascinující video

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Co jsi vice přat,přiroda bez lidskeho tvora je zkratka uchvatna! Ale v brzke době lide zniči sami sebe a přiroda to odskače take,což bude velka nespravedlnost!!O lidske rase si už nedělam žadne iluze.Ale takove zaběry o zviřecich tvorech,ať rybich nebo suchozemskych mne vždy chyti za srdce!Škoda že lide mohou zasahovat do jejich životu!!! Světu mir. K.B.vr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -