DomůAkční nabídkaLov kapra na jaře: Šťavnaté boilies na kapry do studené vody! Silná...

Lov kapra na jaře: Šťavnaté boilies na kapry do studené vody! Silná vůně a rychlý rozpad

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě na začátku sezóny nepatří zrovna k nejjednodušším rybářským disciplínám. A ono se není čemu divit! Právě studená voda častokrát způsobuje to, že nástraha se nerozpadá tak, jak by měla. Navíc! Mnoho druhů boilies ani neobsahuje takové látky, které se spolehlivě vypouští za nízkých teplot. A to je špatně! Proto je na začátku sezóny dobré používat takové nástrahy, které jsou pro lov kaprů ve studené vodě přímo určené. Jako například tato zajímavá nástraha na kapry, která spolehlivě vypouští atraktivní látky i v té nejstudenější vodě. O co jde?

Kapři na začátku sezóny sice začínají více sbírat výživnou potravu, ovšem vzhledem ke studené vodě nejsou schopni ji přijímat ve velkém. Proto je nutné ryby ve studené vodě zaujmout. Jak? Možností je více! Zaprvé: Spolehlivá nástraha na kapry do studené vody musí silně vonět. Ano! Právě silná vůně dokáže zaujmout i pasivnější rybu. Dalším důležitým faktorem je třeba výrazné zbarvení, anebo také rychlejší rozpad, díky kterému se okolo nástrahy vytváří „mráček“ z drobných částic…

 

Fish Activ Plus

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejvíce populárních nástrah na kapry na začátek sezóny. Není se čemu divit! Právě Fish Activ Plus je jako stvořené do studené vody. Co tahle nástraha umí? Hned několik věcí! Tak třeba: Jedná se o nádherně šťavnatou nástrahu od samého jádra, která obsahuje nemalé množství atraktivní esence. Takže nástraha vytváří opravdu hodně silnou pachovou stopu i za nízkých teplot. A to je při lovu kaprů zásadní! Protože právě silná pachová stopa je dokáže donutit k záběru, i když zrovna nemají pocit hladu.

Nástraha na kapry do studené vody Fish Activ Plus má opravdu výraznou vůni a chuť. Rybáři si mohou vybírat hned z několika příchutí. Na výběr jsou nástrahy do studené vody s živočišným odérem (Oliheň/Spice Shrimp), anebo ovocné příchutě (Lesní jahoda/Wild Strawberry). Velmi zajímavou nástrahou je i Fish Activ Plus v příchuti Record Corn, která patří také k velmi oblíbeným.

VIDEO: Jak pracuje Fish Activ Plus ve vodě? Podívejte se na video!

Extrémně důležitou vlastností Fish Activ Plus je její chování ve vodě. Tahle nástraha se spolehlivě rozpadá i ve studené vodě, kdy vypouští drobné částečky. Po čase tak v okolí nástrahy vzniká lákavé místečko, které zaujme každého kapra v okolí. Pozor! Při chytání na tyto nástrahy se doporučuje používat peletové zarážky, které jsou pro lov s Fish Activ Plus vhodnější.

Silnou zbraní některých kuliček Fish Activ Plus je i to, že mají výrazné zbarvení. Díky tomu jde nástraha skvěle vidět i na tmavém nebo šedivém povrchu, a právě takto vypadají terény na začátku sezóny. Jsou šedivé, temné a zanesené třeba vodní vegetací. Takže výrazná kulička může výrazně urychlit to, že kapr naše sousto najde. Super! Nezapomínejte na to, že kapr v čisté vodě velmi dobře vidí kontrastní věci – tedy právě výrazné předměty na tmavém podkladu. Super!

Jak s Fish Activ Plus chytat? Aboslutně nejlepší je nástrahu „pokládat“ do blízkosti jemného krmení v PVA. Co to znamená v praxi? Ideální je k nástraze přidávat jemné method mixy a krmné směsi v rozpustné punčoše nebo sáčku. Po vhození do vody se stane to, že PVA se rozpustí a v okolí Fish Activ Plus vznikne lákavé krmné místečko. Nepřehánějte to s množstvím! Důležitější je například to, aby krmení vydávalo silnou vůni.

Nástraha do studené vody Fish Activ Plus je jako dělená na začátek sezóny. Kulička se skvěle rozpouští, vytváří atraktivní místečko z drobných částeček, a také vytváří silnou pachovou stopu ve vodním prostředí. A nástraha má také krásně výrazné zbarvení. Tohle jsou všechno faktory, díky kterým Fish Activ Plus tak dobře funguje na časně jarní kapry.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -