Domů Novinky VIDEO: Rybář Kuna „drtí“ obrovské kapry na Labi i v zimě! Tenhle kapr...

VIDEO: Rybář Kuna „drtí“ obrovské kapry na Labi i v zimě! Tenhle kapr měl přes 90 čísel!

- Reklama -

Aktuální podmínky stojí za tím, že u vody je teď nádherný klid. Řada rybářů už zazimovala své rybářské vybavení, a k vodě se vydávají poslední „šílenci“. Jenže! Právě tihle rybáři mohou chytit krásné ryby, protože stále berou! Ostatně, to ukazuje i známý rybář Bohumil Kuna. Ten se vydal na Labe, kde se rozhodl chytat kapry. A zase se mu povedlo dostat jednoho z místních šupináčů, kteří stojí za to!

Nádherný kapr! Podle Bohumila Kuny měl tenhle jeho pozdně podzimní kapr krásných 92 čísel a vážil 16 kilo! To jsou na tohle období prostě nádherné míry. Navíc, na těchto rybách, které se uloví v tomto období, je nejkrásnější jejich kondice. A taky barvy! Kapři teď vypadají jako omalovánky! Velká paráda!

Podle rybáře Kuny kapr zabral uprostřed řeky. Jako nástrahu použil jahodovou kuličku boilies, která mu skvěle zafungovala. A na jakou montáž Bohumil Kuna vlastně chytá? To detailně ukazuje na začátku videa, kdy představuje jeho montáž na kapry. A jak si rybáři u něj zvykli – na montáži nemá přebytek žádné bižuterie. Rybář Kuna hlásá – v jednoduchosti je síla!

VÝPRODEJ: Ušetřete tisíce! Špičkové echoloty s obrovskými slevami! Poslední kusy! 

Do konce rybářské sezóny už zbývají poslední týdny. Přesto, Bohumil Kuna ještě neskládá zbraně! Uvidíme, co se mu podaří ulovit v poslední části sezóny…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

    • Vzhledem k tomu, že se tady plošně zavádí K70 (K65, K60), údajně pro ochranu „trofejních“ kaprů, pak asi je. Pro normálního rybáře je to uzenáč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -