DomůNovinkyVIDEO: Rybář Kuna „drtí“ obrovské kapry na Labi i v zimě! Tenhle kapr...

VIDEO: Rybář Kuna „drtí“ obrovské kapry na Labi i v zimě! Tenhle kapr měl přes 90 čísel!

- Reklama -

Aktuální podmínky stojí za tím, že u vody je teď nádherný klid. Řada rybářů už zazimovala své rybářské vybavení, a k vodě se vydávají poslední „šílenci“. Jenže! Právě tihle rybáři mohou chytit krásné ryby, protože stále berou! Ostatně, to ukazuje i známý rybář Bohumil Kuna. Ten se vydal na Labe, kde se rozhodl chytat kapry. A zase se mu povedlo dostat jednoho z místních šupináčů, kteří stojí za to!

Nádherný kapr! Podle Bohumila Kuny měl tenhle jeho pozdně podzimní kapr krásných 92 čísel a vážil 16 kilo! To jsou na tohle období prostě nádherné míry. Navíc, na těchto rybách, které se uloví v tomto období, je nejkrásnější jejich kondice. A taky barvy! Kapři teď vypadají jako omalovánky! Velká paráda!

Podle rybáře Kuny kapr zabral uprostřed řeky. Jako nástrahu použil jahodovou kuličku boilies, která mu skvěle zafungovala. A na jakou montáž Bohumil Kuna vlastně chytá? To detailně ukazuje na začátku videa, kdy představuje jeho montáž na kapry. A jak si rybáři u něj zvykli – na montáži nemá přebytek žádné bižuterie. Rybář Kuna hlásá – v jednoduchosti je síla!

VÝPRODEJ: Ušetřete tisíce! Špičkové echoloty s obrovskými slevami! Poslední kusy! 

Do konce rybářské sezóny už zbývají poslední týdny. Přesto, Bohumil Kuna ještě neskládá zbraně! Uvidíme, co se mu podaří ulovit v poslední části sezóny…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

    • Vzhledem k tomu, že se tady plošně zavádí K70 (K65, K60), údajně pro ochranu „trofejních“ kaprů, pak asi je. Pro normálního rybáře je to uzenáč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -