DomůNovinkyVIDEO: Tvrdá rána pro Bohumila Kunu? Na jeho boilies si posvítí další...

VIDEO: Tvrdá rána pro Bohumila Kunu? Na jeho boilies si posvítí další úřad! Kdo tentokrát?

- Reklama -

Známý rybář Bohumil Kuna připravuje nový e-shop, na kterém bude nabízet jeho nové boilies. Jak sám známý rybář v minulosti uvedl, na rybářský trh chce uvést dva druhy boilies. Jedny kuličky budou masové, druhé ovocné. Známý rybář v minulých videích řekl, že už teď – bez spuštěného e-shopu – je o jeho boilies velký zájem. Ale velký zájem přináší i nepříjemnou stránku úspěchu. Na Bohumila Kunu přišlo další udání, tentokrát z „veteriny“…

Rybář Bohumil Kuna připravuje nový e-shop, na kterém mimo jiné bude prodávat i boilies. Podle známého rybáře se ladí poslední detaily, jako například podmínky s dopravcem, který bude rozvážet jeho balíčky k zákazníkům. Tohle jsou ale menší starosti, které musí Bohumil Kuna řešit. Mnohem větší hlavu mu musí dělat další udání, které na něj přišlo!

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané navijáky na kapry za super nízkou cenu! Poslední kusy!

„Máme tady zase doporučený dopis! Tentokrát je to přímo z Krajské veterinární správy pro Středočeský kraj, inspektorát v Kolíně. Takže si pro to zajdu, a jsem zvědavý. Tam jim zase zavolám! Už jsem měl 4 kontroly, které dopadly happy. No, ale je potřeba tyhle věci oznámit na úřady, oni mě tihle lidi vlastně chrání před průšvihem, abych nespadl ještě do většího,“ říká Bohumil Kuna ve videu.

VIDEO: Co řekl o udání Bohumil Kuna? Mrkněte na jeho nejnovější video!

Co vlastně známý rybář chystá? „Přemýšlel jsem, jakou sérii vyrábět, a vzhledem k tomu, že jsem příznivec jednoduchosti, tak budou jen dva druhy boilies. Jeden druh budou „játrovky“ a druhý druh bude jahodový, to znamená smradlavé a voňavé. Kilo boilies bude stát 200 korun. Samozřejmě, dá se doma vyrobit za 50 korun (pozn. při domácí výrobě, Bohumil Kuna zveřejnil recepty). Budou dvou nebo pětikilogramové balíky, nebudu vymýšlet žádné kraviny,“ řekl v minulosti Bohumil Kuna.

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané navijáky na kapry za super nízkou cenu! Poslední kusy!

Kde vlastně budou nové kuličky k dohledání? Bohumil Kuna chystá vlastní e-shop, který se jmenuje kbfishing.cz. Ten ale ještě není v provozu. „Staví se web kbfishing.cz, ale v tuhle chvilku je ještě brzo. Mně to žíly netrhá, kolik se toho prodá, a ani to nebude můj nosný program. Ale prostě bude boilies od Bohouše, kdo chcete, tak už si můžete napsat na můj e-mail,“ láká Bohumil Kuna na jeho nový produkt.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

16 KOMENTÁŘE

 1. No jo Bohouši, neni játro jako játro. Gor když si něco uděláš doma na kolenou na kšeft je to level vejš. To musíš mít papíry i na pšenici…..tak pěkně všechny papíry v pořádku stejně jako Lukáš.

 2. Z videí natočených Kunou je jasně vidět v jakém prostředí to , bydlí. S tou výrobou boilies to bude obdobné, proto se návštěvě z hygienické s. vůbec nedivím.

 3. Tak nám opět Kun.ů vmozeček vyplodil další 🤣. Prý návštěva veterinární správy 🤣🤣. Šel náhodou kolem, tak tam vlezl, zdolal 4 schody a ufuněnej zase vypadl na ulici dotočit video 🤣🤣🤣. Další věc, jeho (ne)znalost RŘ to je fakt mazec. Pokud se tím bude někdo řídit, tak asi povolenku nikdy nezíská. 🤔. No a úplně nejvíc mě dostalo jak všude básní o tom svém dobíjecím centru 🤣🤣 a pak rozbaluje ty šunty z Ali co tam bude montovat. 🤣🤣 To bude mazec až někomu třeba vypálí konektor na iPhone za 20 litrů 🤣🤣🤣

  • V dnešní dobe ma každý , kdo potřebuje dobijet powerbaku. Takže tunovo zamýšlené „Veledobijeci velecentrum „je na dve věci . Na hoovno a na nic.
   Zrovna jako jeho 40 let stará loď, jeho 30 let starý auto a jeho plesnvy barák a ostatně i tuna sám.

    • Proč bych zrovna tobě neco ukazoval?
     Ale mít kulovy jako kukuna, tak to netahám na veřejnost.
     Lidi se mu pak posklebuji , kdyz machruje a hajzly ma na chodbe. Chudák “ big fisherman “ je z toho na prášky a vyhrožuje a brečí, ze ho udavaji a nikdo ho nema rád.
     Jestli si myslíš, ze je mu co závidět, tak ses asi na dávkách.
     Musis se vic snažit.

     • Na dávkách ses nejspíš ty ale na sociálních😀 copak taky snad patříš mezi ty lepšouny? Jen si přiznejte že vám Bohouš po rybářské stránce nakopává . 🤪

 4. P. Kuna si z té jeho dnešní rybařiny dělá už jen spíše byznys. Kouká na to jak by na všem vydělal peníze a tak se taky podle toho chová, stejně tak jako P. Touš.

 5. Nikdo nikoho nenutí aby si kupoval jeho věci,nebo koukal na videa. Jak je vidět,koukjí na to i závistivci,asi proto,aby se něco naučili. Soudit majetek je ubohost,a ukažte mi youtubera,který něco dělá zadarmo.

  • Ze psího exkrementu udělá NOVA senzaci, MacGyver bombu a BABICA pomazánku! A když spojíte všechny 3 dohromady vyjde vám z toho BOHUMIL KUN.A. 🤣🤣🤣

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -