skingbranding-banner

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných kaprových navijáků od renomované společnosti DAM! Tato německá firma se vyznačuje obrovskou kvalitou za velmi přijatelnou cenu. A tato kritéria platí i u těchto navijáků na kapry! Ano! Tyto stroje nabízí perfektní chod, skvělou brzdu, anebo nádherný design. Přitom jejich cena je více než rozumná! Takhle: Pokud by na těchto kaprových navijácích bylo jiné logo zahraniční firmy, pak by se cena mohla vyšplhat mnohem výše. To ale u těchto perfektních navijáků DAM neplatí! Pojďme se na ně podívat trochu blíže…

 

Naviják na kapry DAM Quick 2 SLS 7000

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou fakt nádherné navijáky na kapry od německé společnosti DAM! Jejich design by leckterý rybář čekal u řádově dražších kaprových modelů, ovšem tyto německé mašiny jsou dostupné za fakt libové ceny. A právě proto jsou tyhle navijáky na kapry DAM tolik oblíbené i na česko-slovenském trhu. Navíc! Tyto kaprové navijáky s přední brzdou jsou dodávány v akčním setu, takže výslednou cenu je třeba vydělit dvěma. Následná suma za jeden naviják je pak více než přijatelná…

Co vlastně tyto navijáky na kapry umí? Musíme začít jejich chodem, protože ten je fakt precizní. K dokonalému chodu přispívá i ocelová hřídel, anebo prvotřídní ložiska (celkově jich je 6). Díky tomu tento kaprový naviják „přede“ jako spokojený kocour. Naviják na kapry DAM Quick 2 SLS spolehlivě navine jakýkoliv navazovací materiál o nejrůznějším průměru. Naviják jej bude úkladně pokládat na cívku – bez nepříjemných obloučků nebo nerovností, které jsou při lovu kaprů otravné.

Obrovskou předností tohoto navijáku je jeho brzda. Ta reaguje i na nejjemnější pohyby ze strany rybáře, což se hodí při zdolávání divokého kapra. Díky prvotřídní brzdě navijáku je rybář schopen rybě okamžitě povolit, anebo ji v mžiku zabrzdit. Brzda navijáku se skvěle ovládá – díky rozměrnému ovladači.

VIDEO: Jak vypadají nadupané navijáky na kapry DAM Quick 2 SLS 7000?

Dalším velkým plusem je rozměrná cívka. Ta má praktický tvar, který napomáhá k dalekým hodům. Ano! Díky tvaru cívky se z ní při hodu navazovací materiál snadno odvíjí, takže montáž letí daleko. Kapacita cívky je 340 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,40 mm. Takže tento naviják je vhodný i na hodně rozlehlé vody, typu Nových Mlýnů nebo Lipna. Cívka navijáku DAM Quick 2 SLS 7000 je dvojitě eloxována (je na ní ochranná vrstva).

A právě to na tomhle navijáku velmi ceníme! Kaprové navijáky DAM Quick 2 SLS 7000 jsou vyrobené z TOP materiálů, které vydrží i ty nejhorší podmínky u vody. I když bude u vody silně pršet, sněžit nebo mrznout, je to jedno. Navijáky jsou postavené tak, aby tomuhle odolaly. Navíc, některé součásti jsou ještě více ošetřené, což výrazně prodlužuje životnost navijáků…

Pokud si právě kladete otázku, jaký naviják na kapry vybrat, pak se rozhodně podívejte na tyto od německé firmy DAM. Tyto navijáky nabízí perfektní chod, spolehlivou brzdu, kvalitní materiály, obrovskou kapacitu cívky. Díky tomu jsou tyto stroje vhodné na drtivou většinu tuzemských lokalit, a to i do těch nejtěžších podmínek. A co je na tom nejlepší? Tyhle navijáky jsou k dostání za fakt suprové peníze. U jiných firem byste prostě zaplatili mnohem, mnohem více…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 412x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 4411x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Poslední balení TOP českého boilies s obrovskou slevou! Zásoby dlouho nevydrží

admin | přečteno: 3052x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS jsou stále k dostání zlevněná …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.