Domů Novinky Životní ryba! Rybář na Labi ulovil obrovského lososa! Kolik měřil?

Životní ryba! Rybář na Labi ulovil obrovského lososa! Kolik měřil?

- Reklama -

Česká republika už bohužel není tradiční lososovou zemí, ze které by každoročně pocházelo obrovské množství nádherných fotografií těchto fascinujících ryb! Přesto se ale občas poštěstí nějaké lososa na našem území chytit. Tak jako rybářovi na Labi! Ten dokázal dostat na háček lososa o délce přes 80 čísel. A je to fakt naprosto nádherná ryba! Tohle je prostě životní úlovek! O úlovku lososa informoval Severočeský územní svaz na sociálních sítích…

Z té hlavy lososa jde až dechberoucí respekt! Zahnutá tlama do tvaru háku dává tušit, že tohle už bude pořádný matador říčních proudů. Kdekdo by si mohl pomyslet, že tento losos pochází z nějaké severské země. Ale chyba lávky! Tuto rybu dokázal rybář ulovit na našem Labi! Krásná ryba!

O úlovku informoval Severočeský územní svaz na sociálních sítích. A není divu! Tohle je prostě dechberoucí ryba! „Na Labi byl uloven losos (samec) o délce 86 centimetrů. Severočeský územní svaz vysazuje tuto nádhernou rybu již 20 let. Těší nás každý zaznamenaný kus, který se vrátí na naše území,“ uvedli severočeští rybáři!

Rybářské Vánoce: Nejkrásnější vánoční dárek pro rybáře! Tohle udělá radost každému!

Je prostě nádherné vidět, že usilovná práce severočeských rybářů přináší výsledky v podobě takto obrovských ryb. Fakt skvělá práce, která nese ovoce! Kéž by podobní lososi byli častějšími úkazy na Labi!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Severočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Nechytil náhodou tenhle borec lososa už minulý rok? Pokud jo, tak na tech pár hajenych chudáků tam nejspíš chodí cíleně.

  2. Tvle kdyby jste radši napsali gratulace a ne ze závisti tipu chodí tam cíleně, pustil rybu?

    Jasně že tam jde cíleně, když ví, že tam jsou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -