Domů Akční nabídka Lov na přívlač na konci sezóny: Dokonalá nástraha pro extra pomalé vedení...

Lov na přívlač na konci sezóny: Dokonalá nástraha pro extra pomalé vedení na dně u překážek!

- Reklama -

Lov dravců na konci sezóny je častokrát spojen s chytáním u překážek na dně. Kdejaké hrany, jámy, stará řečiště, ale i velké kameny, betonové pilíře, anebo zatopené pařezy. Tady všude dravci postávají! Na konci sezóny je tady navíc tlačí velmi častý vítr, který rozhání vlny po hladině, které pomáhají vytvářet podvodní proudy. Pak samozřejmě i nízká teplota vody. Anebo také migrující rybičky, které míří do hloubek. Takže musíme za nimi! Jak ale na dně dravcům nabídnout něco zajímavého, abychom je přelstili k záběru? Vyzkoušejte tohle!

 

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jednoznačný hit letošního podzimu! Plovoucí gumové nástrahy Lucky John Joco Shaker si česko-slovenští rybáři v letošním roce fakt oblíbili. A ono se není čemu divit! Tyhle plovoucí gumové nástrahy od lotyšské firmy Lucky John nabízí skutečně luxusní vlastnosti, které mají fakt velký vliv na počet záběrů od dravců. Co tahle nástraha nabízí tak revolučního?

Ono to souvisí hodně s těmi plovoucími materiály, ze kterých je tato nástraha vyrobena. K čemu je to dobré? Těch výhod je hned několik! Zaprvé: Plovoucí nástraha mnohem déle padá! Ideální je tyto nástrahy osázet lehčími jigovými hlavičkami. Proč? Protože v takové sestavě plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker podstatně déle padá z vodního sloupce zpátky ke dnu. A každý milovník přívlače ví, že tento propad nástrahy z vodního sloupce zpátky ke dnu je momentem, kdy dravci nejčastěji útočí! Takže čím déle bude nástraha padat, tím lépe!

Pro srovnání: Vlevo vidíte plovoucí nástrahu Joco Shaker, která krásně stojí, takže se na ni výrazně lépe útočí! Vpravo je pak klasická gumová nástraha, která po vhození do vody lehne na dno…

Další výhodou plovoucích gumových nástrah je to, že při vhození do vodního prostředí se krásně postaví kolmo vzhůru. A když se rybář podívá na klasickou gumovou nástrahu, tak ta po dopadu na dno si lehne. A to není dobře! Proč? Protože kolmo postavená plovoucí nástraha Lucky John Joco Shaker se dravců podstatně lépe „nabírá“ do tlamy. Ten rozdíl je fakt brutální!

Navíc! Postavení plovoucí nástrahy do kolmé pozice výrazně nahrává tomu, že nástraha nezapadne kamsi mezi kameny, anebo do jemných nánosů. Ne! Nástraha prostě bude stát, takže se dravcům neztratí ze zorného pole! To je velmi důležité při hodně pomalém vedení, kdy s nástrahou na konci sezóny už jen tak poskakujeme. A bacha! Tahle nástraha se hodí pro chytání na dně i proto, že díky kolmé poloze se o háček nezachycuje potopený nepořádek. Tohle je fakt luxusní!

Gumová nástraha Joco Shaker plave…

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker má velmi ohebný ocásek, který je zakončený „kopýtkem“. Díky tomu tak tato nástraha dokonale pracuje i za velmi pomalého vedení! I když budeme nástrahu tahat pomalinku, tak ta přesto bude vydávat silné vibrace ve vodním prostředí! Takže i proto je tato nástraha vhodná na konec sezóny, kdy se chytá s velmi pomalu vedenými nástrahami.

Tyto oblíbené nástrahy na dravce jsou k dostání v celé škále barev. Rybář si může vybrat jak z přírodních zbarvení (např. bílá), tak i z reflexních barev (např. fluo žlutá). Co se týče velikostí, tak tyto nástrahy se dodávají ve velikostech 6,4 centimetrů, 8,9 centimetrů a 11,4 centimetrů. Takže tady si vybere fakt každý!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOP nástrahy Lucky John nově na PARYS!

Lotyšské gumové nástrahy Lucky John si česko-slovenští rybáři fakt oblíbili! Tyto nástrahy totiž nabízí luxusní vlastnosti – zajímavé tvary, hromadu barev a velikostí, anebo revoluční vlastnosti (plovoucí gumové nástrahy). Do těchto nástrah se fakt zamilujete! Skvělou zprávou pro všechny milovníky dravců je to, že tyto nástrahy jsou nově k dostání i na rybářském e-shopu PARYS! A za super nízké ceny!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Umělé nástrahy na dravce LuckyJohn za nejnižší ceny na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -