DomůAkční nabídkaObrovský sumec o délce 249 centimetrů: Rybář ho chytil na peletu s...

Obrovský sumec o délce 249 centimetrů: Rybář ho chytil na peletu s žížalou

- Reklama -

Sumcařská sezóna v Česku pomalu klepe na dveře, ovšem na západu Evropy se sumci vesele chytají. Právě ve Španělsku jeden rybář dokázal přelstít obrovského sumce, kterého chytil na peletu s žížalami. 

Foto: LK Baits

Tohle je teda pořádný macek! Na rybářském internetu kolují fotografie obrovského sumce, kterého rybář dokázal zdolat ve Španělsku. Kolik tohle „monstrum“ měřilo? Sumec měl na délku parádních 249 centimetrů!

Kdekoho by mohlo napadnout, že sumec byl ulovený na nástražní rybu. Ovšem chyba lávky! Úspěšný lovec tohohle vousatého dravce dostal na peletu s žížalami. Právě tato metoda je v posledních sezónách velmi populární, protože sumci na masové pelety skvěle reagují!

 

Plovoucí peleta na sumce

Nástraha na sumce, která už v minulých sezónách vzbudila velké emoce. Není se moc co divit! Přeloučská firma LK Baits totiž vzala populární nástrahu na velké sumce, a vylepšila ji. Jak? Rybáře z LK Baits napadla jednoduchá, ale geniální věc – prostě vyrobili plovoucí peletu na sumce. A to je setsakramentsky chytré vylepšení! Plovoucí pelety jsou k dostání na e-shopu LK Baits .

Plovoucí peleta na sumce s rousnicemi plave ve vodě

Samozřejmě jednak jde o to, že peleta na sumce nezapadne do žádných nánosů na dně, takže sumec nástrahu rychleji najde. Zadruhé: Plovoucí peleta nastražená nad dnem se sumcovi mnohem snadněji „nasává“ do tlamy, takže zásek je úspěšnější.

Ovšem tou největší výhodou těchto plovoucí „granátů“ na sumce je to, že dokážou nadzvednout i pořádný chomáč rousnic. Díky tomu kousek nad dnem vznikne neodolatelné sousto, které sumec nenechá jen tak ležet. Tohle je fakt paráda!

VIDEO: Jak pracuje ve vodě plovoucí peleta na sumce od LK Baits? 

Velkým plusem je to, že tyto pelety mají obrovský průměr. Rybáři si je mohou obstarat ve velikosti 38 mm, díky čemuž mají jistotu, že odolají „otravné“ bílé rybě nebo menším kaprům. Pochopitelně, ani takto velká peleta není pro sumce „žádnou překážkou“ – dravec ji naprosto v pohodě nasaje. Pelety na sumce LK Baits vydrží ve vodním prostředí přes 24 hodin.

Tyto pelety na sumce obsahují celou řadu masových surovin, díky kterým nástraha ve vodním prostředí vytvoří silnou pachovou stopu. Ideální je zvolit takový postup, kdy na lovném místě rozházíme několik kilogramů klasických masových pelet, do kterých nahodíme/položíme plovoucí peletu. Tohle nemá chybu! Plovoucí pelety na sumce seženete na e-shopu LK Baits

 

Sumcové NUTRIGO Predator (velikost 45 mm)

Tohle je nefalšovaná „bomba“ na sumce! Obrovská nástraha NUTRIGO Predator má velikost 45 mm, takže rybáře musí ihned zaujmout množství tekutiny, které je uvnitř. Je jí tam fakt hodně! Větší verze nástrahy obsahuje 15 ml tekutiny. Sumcové NUTRIGO Predator je k dostání na e-shopu LK Baits .

Vytékající náplň z nástrahy Nutrigo Predator

A navíc, lákavá tekutina pro sumce se skládá z tekuté játry, tresčího oleje nebo třeba krve. Tohle je koktejl, který nenechá žádného sumce v klidu. Díky tomuto složení dokáže NUTRIGO Predator ve vodním prostředí vytvořit fakt hustou pachovou stopu, na kterou sumec okamžitě reaguje. Tohle je velká paráda!

NUTRIGO Predator se nastražuje jako peleta na sumce – klasicky „na vlas“ pod háček. Aby nástraha byla ještě účinnější, pak se doporučuje její opakované propíchnutí. Čím více dírek v nástraze rybář vytvoří, tím lépe bude do okolí unikat atraktivní tekutina, která bude lákat sumce. Ne, nebojte se! Tím, že uděláte do NUTRIGO Predator dírku, tak tekutina nevyteče jako „z propíchnuté PET láhve“.

VIDEO: Jak ve vodě pracuje nástraha na sumce NUTRIGO Predator? 

To v žádném případě! Tekutina je dostatečně hutná, aby z nástrahy okamžitě nevytekla. Ovšem zmíněné dírky napomohou k mnohem lepšímu uvolňování atraktivní tekutiny, která tak vytvoří lákavý „mrak“, který se bude uvolňovat až 24 hodin v kuse. NUTRIGO Predator je k dostání na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -