DomůAkční nabídkaObrovský výprodej anglických bivaků NASH: rybář může ušetřit tisíce korun

Obrovský výprodej anglických bivaků NASH: rybář může ušetřit tisíce korun

- Reklama -

Bivaky na ryby NASH patří k tomu nejlepšímu na trhu. Některé rybáře ale od koupě takového bivaku mohla odrazovat vyšší cena. Tomu je ale teď konec! Tyto bivaky si lze pořídit se super slevami.

Rybářské bivaky NASH asi není nutné blíže představovat. Pro všechny tyto bivaky od věhlasné anglické značky je charakteristická obrovská kvalita. Takže rybář tak může koupi takového bivaku chápat jako dlouhodobou investici, protože bivaky NASH slouží bezproblémově dlouhé sezóny. Chtěli byste také takový bivak? Pak se mrkněte na výprodej na rybářském e-shopu PARYS.

 

Přístřešek NASH Bank Life Gazebo XL

Luxusní přístřešek pro rybáře od anglické značky NASH, který mají v oblibě i česko-slovenští rybáři. A to zejména proto, že Bank Life Gazebo XL nabízí obrovskou spoustu místa. Nyní si ho rybáři mohou obstarat o tisíce korun levněji! Zlevněný rybářský přístřešek NASH najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Jak už jsme nakousli: na tomto přístřešku na ryby každý rybář ocení obrovský prostor. A když říkáme obrovský, tak skutečně myslíme obrovský. Rozměry přístřešku Bank Life Gazebo XL jsou totiž 410 x 410 centimetrů. Takže pod střechu se vleze hned několik rybářů se svými křesly či lehátky.

Další obrovskou předností tohoto přístřešku je jeho výška. Ta totiž činí 237 centimetrů, takže pod střechou přístřešku se narovná i skutečný „basketbalista“. I proto rybáři tento přístřešek rádi používají jako doplnění ke svým bivakům. Tento přístřešek jednoduše postaví před bivaky, kde vytvoří chráněné místo na obrovské ploše.

VIDEO: Jak vypadá obrovský přístřešek na ryby NASH Bank Life Gazebo XL?

Kdekoho by mohlo napadnout, že takto velký přístřešek na ryby bude „trpět“ na nestabilní konstrukci. To ale ani náhodou! Anglická značka totiž konstrukci zhotovila z výsuvných tyčí, nikde nejsou žádné spojovací díly. Díky tomu je tak přístřešek mnohem stabilnější, a to i v silnějším větru. Za tohle obrovský palec nahoru!

A to, že tento přístřešek nabízí opravdu dokonalou ochranu nejen proti větru, ale také dešti, prozrazuje kvalitní plášť. Ten je vyrobený z materiálu 420D PU, který má vodní sloupec 5000 mm. Takže materiál vydrží i prudký slejvák u vody, který leckterého rybáře u vody často překvapí.

Tento přístřešek je opravdu dokonalým „parťákem“ pro dlouhodobé výpravy, kdy si rybář potřebuje vytvořit co největší pohodlí. Pokud tedy jezdíte na déletrvající výpravy i v těch chladnějších a propršenějších částech rybářské sezóny, tak se rozhodně podívejte na tento giga přístřešek od anglické značky NASH. Zlevněný přístřešek najdete na e-shopu PARYS o tisíce korun levněji.

 

Další bivaky NASH s výraznou slevou!

Tohle ale není jediný camping za výrazně lepší cenu od značky NASH. Na rybářském e-shopu PARYS je hned několik rybářských bivaků do této značky za zvýhodněnou cenu. Třeba špičkový bivak NASH Titan T2 Pro je aktuálně k dispozici o tisíce korun levněji.

Rybáři si tak mohou obstarat super odolný a kvalitní bivak, který je vybavený třeba kvalitním pláštěm z materiálu Aquasense s vodním sloupcem 20 000 mm. Těch špičkových vychytávek ale rybář na tomto modelu bivaku najde celou řadu – od dešťových žlabů pro odtok vody, až po super pevný středový blok Titan, který je součástí neuvěřitelně bytelné konstrukce tohoto bivaku.

Zlevněné jsou ale i levnější modely bivaků, konkrétně jde o bivak Titan Hide nebo bivak Titan Hide XL. Právě tyto bivaky na ryby patří k tomu nejpopulárnějšímu na rybářském trhu pro svou kvalitu a odolnost. A nyní si rybáři mohou tyto zmíněné modely obstarat za výrazně lepší cenu! Zlevněné bivaky NASH najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelné ceny.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Proč u zboží neuvedené rovnou ceny to je takové velké obchodní tajemství že já jako zákazník si už rovnou můžu vibrátor rozmyslet atd v případě zájmu už mít jasno a ne že zas to nastavovat hledat atd

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -