DomůAkční nabídkaŠpičková kvalita za pár korun: tenhle naviják na přívlač DAIWA je klenot

Špičková kvalita za pár korun: tenhle naviják na přívlač DAIWA je klenot

- Reklama -

Při lovu na přívlač je jednou z nejvíce klíčových součástí výbavy naviják na ryby. Ten musí při tomto akčním stylu rybolovu vydržet opravdu hodně. Proto je na místě sáhnout po kvalitním navijáku.

Ovšem ve chvíli, kdy rybář slyší slovní spojení kvalitní naviják, tak se mu „naježí chlupy“. To zase bude rána pro peněženku, řekne si! Jenže proč? Na rybářském trhu lze najít celou řadu i značkových navijáků, které jsou k dostání za super cenu. Třeba tento od věhlasné společnosti DAIWA.

 

Naviják DAIWA Exceler LT 2500

Tohle je špičkový naviják na přívlač, který toho snese opravdu hodně! A přitom je k dostání za super nízkou cenu. Ještě lepší cenu pak rybář může získat po zadání slevového kódu TOP20, díky kterému dostane tučnou slevu. Zlevněný naviják DAIWA Exeler LT 2500 najdete na e-shopu FishMax za nepřekonatelně nízkou cenu.

Tento naviják od renomované rybářské firmy DAIWA mají česko-slovenští rybáři ve velké oblibě. Proč? Tím hlavním důvodem je právě vynikající poměr cena/výkon/kvalita. Začněme tělem navijáku: to je vyrobené z materiálu, který se jmenuje Zaion V.

Co je to zač? Jedná se o materiál, který nabízí obrovskou pevnost a odolnost, díky čemu se rybář může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používání i při častém rybaření na přívlač. Tento materiál je odolný proti zkroucení, vydrží toho fakt hodně. Zároveň je ale Zaion V parádně lehký! A právě ona nízká hmotnost tohoto navijáku je jeho velkou předností.

VIDEO: Jak vypadá špičkový naviják DAIWA Exceler LT? Mrkněte na video

Z našeho pohledu je velkou zbraní tohoto modelu od značky DAIWA také cívka ABS. Ta má podlouhlý tvar, ze kterého se navazovací materiál mnohem snadněji odvíjí při nahození. Takže rybář je tak schopný nahazovat i s lehkými nástrahami podstatně dále. K dalekým hodům pak také napomáhá optimalizovaný okraj cívky, který nevytváří při odvíjení navazovacího materiálu přebytečné tření.

Ještě k té více: musíme se totiž podívat na její kapacitu. Rybář na cívku u modelu Exceler LT 2500 navine až 150 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,20 mm. Takže i tento menší model má dostatečnou kapacitu navazovacího materiálu pro lov na rozlehlejších vodách nebo ve velkých hloubkách.

 

Špičková brzda, která zastaví každého dravce

Rybář si tento model navijáku může vybrat hned v několika velikostech. Aktuálně nejmenší na FishMax je velikosti s označením 2000, která je vhodná pro lehčí přívlač. Dále pak rybář může sáhnout i po velikostech 2500 nebo 3000, na které aktuálně na FishMax také platí slevový kód TOP20. K dispozici jsou ale i větší modely…

Při povídání o jednom z navijáků DAIWA pak pochopitelně nemůžeme opomenout špičkovou brzdu. Právě brzdy jsou u firmy DAIWA pověstné svou kvalitou, a v tomto případě tomu není jinak. Brzda se jednak skvěle ovládá díky dobře tvarovanému ovladači na přední straně, a to i v případě, kdy má mokrou ruku.

Ale hlavně: brzda na navijácích Exceler LT má obrovskou brzdnou sílu – 10 kilogramů. Rybář se tak může spolehnout, že i s menším modelem navijáku spolehlivě zastaví i divokého dravce, který zaútočil na jeho nástrahu. Paráda!

Na tomto navijáku pak každý rybář ocení i precizní chod, který slibuje nádherné ukládání navazovacího materiálu na cívku. Díky tomu tak na cívce nebudou vznikat žádné nepříjemné nerovnosti, které by následně mohly vadit při nahazování.

K dokonalému chodu pak pochopitelně přispívá 5 kuličkových ložisek, ale i další kvalitní součásti uvnitř navijáku. Co se týče převodového poměru, tak ten je 5,1:1, což v praxi znamená, že na 1 otočení kličkou navijáku rybář navine 75 centimetrů navazovacího materiálu.

Hledáte opravdu kvalitní naviják na přívlač, za který ale neutratíte půlku výplaty? Pak se podívejte na tento zlevněný model od společnosti DAIWA, který nabízí fakt špičkové vlastnosti. Tohle je naviják, který vydrží i náročné podmínky a bude bezproblémově sloužit. Zlevněné navijáky DAIWA Exceler LT najdete na e-shopu FishMax za super cenu. Nezapomeňte využít slevový kód TOP20!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -