DomůTrendyObrovská rybářská výstava kousek za hranicemi: láká na extrémně nízké ceny

Obrovská rybářská výstava kousek za hranicemi: láká na extrémně nízké ceny

- Reklama -

Na začátku prosince vypukne v rakouském Tulln an der Donau po 3leté pauze obrovská rybářská výstava Carp Austria. Rybáři se mohou těšit na desítky známých firem, ale například i na extra nízké ceny.

Rakouská rybářská výstava Carp Austria 2023 se bude konat v městečku Tulln an der Donau, které leží nedaleko Vídně. Český rybář například z Brna na rakouskou rybářskou výstavu dojede za méně jak 2 hodiny. A přitom se může těšit na širokou paletu vystavovatelů, ale také na lákavě nízké ceny.

 

Výrobci garantovali extra nízké ceny

Rybářská výstava Carp Austria 2023 se v Tulln an der Donau bude konat po 3leté pauze. Letošní ročník proběhne 2. a 3. prosince 2023 v areálu Meese Tulln. Právě tady se ve 2 halách představí rybářské firmy z 10 zemí. A nebudou chybět ani ta nejzvučnější jména z rybářského trhu.

Kromě obrovského zastoupení firem na Carp Austria 2023 pak hlavní organizátor láká také na neuvěřitelně výhodné ceny. „Vystavovatelé na rybářském veletrhu Carp Austria se zavázali nabízet některé ze svých produktů za extrémně snížené ceny – buď jako jednotlivé položky, nebo jako bezkonkurenční akční balíčky,“ uvedli organizátoři Carp Austria 2023.

Příkladem je například nabídka firmy Anaconda Carp. Tato značka ve spolupráci s výstavou Carp Austria nabízí ve zvýhodněné akci v předprodeji vstupenek kbelík s nejrůznějšími produkty za 35 EUR (cca 863 korun), přičemž hodnota je minimálně 100 EUR (cca 2465 korun). A podobné akce mají přichystané i další značky na výstavě.

Kromě lákavých cen pak organizátoři ještě vymysleli třeba zajímavé soutěže. Když si třeba rybář v předprodeji zakoupí vstupenku se zmíněným zvýhodněným kbelíkem, tak může najít výherní voucher. Co můžou rybáři vyhrát? Třeba 3 navijáky SHIMANO Ultegra 14 000 XTE.

 

Na výstavě Carp Austria nechybí ty největší značky

Organizátoři rybářské výstavy Carp Austria slibují například obrovské expozice anglických firem . „Na ploše 400 metrů čtverečních budou vystavovat anglické značky NASH Tackle nebo SONIK,“ píše se na webu rakouské výstavy. Kromě toho ale nebudou chybět ani takové firmy jako jsou FOX Tackle nebo Trakker.

Ovšem letošní ročník rybářské výstavy Carp Austria nebude jenom o kaprařině. To ani náhodou! Své značky si najdou i milovníci jiných rybolovných metod, třeba feederu. „Na Carp Austria 2023 bude evropská premiéra! Na výstavě se poprvé představí značka NYTRO Fishing, což je nová rybářská značka pro feederový rybolov se vzrušujícími novinkami za veletržní ceny,“ lákají organizátoři na letošní ročník.

Ve zmíněném areálu Meese Tulln se pak představí i firmy, které se zaměřují na lov dravců a sumcařinu. Ze sumcařského světa budou na místě třeba věhlasné značky Zeck Fishing, Uni Cat nebo Black Cat. Přívlačové novinky pak představí značky Zeck Fishing, ShadXperts, Iron Claw, DOIYO Concept a mnoho dalších.

 

Užitečné INFO

Datum a otevírací doba

  • Sobota 2. prosince 2023: 9:00 až 17:00 (online vstupenky od 8:00)
  • Neděle 3. prosince 2023: 9:00 až 16:00

Cena vstupenek

  • Předprodej: 13 EUR/cca 320 korun
  • Na pokladně: 15 EUR/cca 370 korun
  • Kbelík (pouze online): 35 EUR/cca 863 korun

Místo konání

  • MESSE TULLN, výstaviště, A-3430 Tulln, východní vchod (hala 1 + hala 2)

Parkování

  • Zdarma! (parkoviště Jih 1 a Jih 2)

Užitečné odkazy

Zdroj: Carp Austria, foto: Carp Austria (se souhlasem)

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -