DomůAkční nabídkaPampeliškové kuličky Mikbaits: Drobné boilies, které funguje i za nízkých teplot

Pampeliškové kuličky Mikbaits: Drobné boilies, které funguje i za nízkých teplot

- Reklama -

Rybáři každoročně na začátku sezony řeší, na co chytat kapry ve studené vodě. Těch variant může být celá řada, přesto je tady několik stálic. Tak jako „pampeliškové boilies“ od Michala Kučery. 

Ilustrační foto: PARYS

Ideální nástraha pro lov kaprů na začátku sezóny by měla splňovat několik kritérií. Zaprvé: Je zásadní, aby nástraha dokázala spolehlivě pracovat i za nízkých teplot. Zadruhé: Důležité je například výrazné zbarvení, díky kterému půjde nástraha vidět i na zaneseném dně. A zatřetí: Není na škodu myslet na atraktivní velikost, která se bude líbit i pasivnějším kaprům. Tyhle všechny podmínky splňuje toto boilies

 

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo

Tohle jsou velmi populární kuličky z „dílny“ Michala Kučery, které si česko-slovenští rybáři oblíbili při jarním rybaření. A ono se není čemu divit, protože tato nástraha má perfektní výsledky právě i v těžkých jarních podmínkách, které se často „skládají“ ze studené vody a velmi proměnlivého počasí. Toto „pampeliškové boilies“ je k dostání třeba na e-shopu PARYS.  

První odpověď ohledně úspěchu najdeme v atraktivní směsi, která je postavena tak, aby vydávala koncentrované potravní signály právě i ve studené vodě. Takže i když je voda v našich revírech pořád ještě dost studená, tak to nevadí, protože z tohohle boilies se budou atraktivní látky spolehlivě uvolňovat.

Kuličky jsou navíc obalené v lákavém prášku, takže po vhození do vody se z nástrahy neuvolňují jenom atraktivní pachy, ale i drobné částečky. Ty tak okolo nástrahy vytvoří lákavý mráček, který zejména v čisté vodě může kapry přilákat i z větší vzdálenosti.  

Boilies MIKBAITS Mirabel Fluo se vyrábí v celé řadě příchutí, ale už jste asi poznali, že z našeho pohledu je velmi atraktivní právě pampeliška. Proč? Jde o boilies, které má opravdu zajímavé aroma, které se mísí se sladkými vůněmi, přitom mají unikátní „pachový ocas“, který se těžko popisuje. Ta vůně je prostě hodně zajímavá, a co je hlavní – kapři na ni spolehlivě reagují

 

Ideální velikost a barva

To, že vývojáři z firmy MIKBAITS toto boilies chtěli vytvořit právě pro lov kaprů ve studené vodě, prozrazuje hned několik faktorů. Prvním z nich je atraktivní velikosti. Kuličky tohoto boilies mají průměr 12 mm, což je naprosto dokonalá velikost při lovu kaprů za nízkých teplot. Právě u takto velkého boilies mají rybáři jistotu, že bude atraktivní i pro pasivnější kapry.

Pokud kapři za špatného a chladného počasí aktivně berou – což není nic výjimečného – pak není nic jednoduššího než pod háček nastražit vícero kuliček. Někteří rybáři to dokonce dělají tak, že pod kaprový háček nastraží 3 a více kuliček, čímž vytvoří zajímavý řetízek. Tohle funguje!

Pokud se bavíme o „pampeliškovém boilies“ MIKBAITS Mirabel Fluo, tak právě tato nástraha má nádherně „svítivé“, žluté zbarvení. Rybář tak má velkou jistotu, že boilies jde krásně vidět i na hodně zaneseném dně, na kterém leží například odumřelá vegetace, což je po zimním období častý jev.

Pampeliškové boilies MIKBAITS Mirabel Fluo je opravdu perfektní nástrahou na kapry do těch podmínek, ve kterých jiné nástrahy selhávají. Díky špičkové směsi, atraktivnímu zbarvení a velikosti, dokáže tato nástraha nachytat i v hodně těžkých podmínkách. Pokud chcete mít toto boilies při jarním rybaření i vy, pak je k dostání na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -