DomůAkční nabídkaPampeliškové kuličky na kapry, které plavou: TOP zbraň do studené vody

Pampeliškové kuličky na kapry, které plavou: TOP zbraň do studené vody

- Reklama -

Hodně rybářů v studenějších měsících rybářské sezóny už schovává vybavení do kouta. To je ale chyba! I v tomto období lze chytit krásné kapry, jen je zapotřebí mít pod háčkem atraktivní nástrahu. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Právě atraktivní nástraha dokáže i v těžkých podmínkách přinést záběry od krásných kaprů. Aby nástraha ve studené vodě fungovala, pak je zapotřebí, aby vydávala atraktivní vůni, a ideálně aby měla výrazné zbarvení.

Ideální volbou jsou potom třeba plovoucí kuličky. Právě pop-up boilies do studené vody nejenže krásně voní, ale také se nadzvedne nad nánosy na dně. Jaké plovoucí boilies na kapry vybrat? Podívejte se třeba na vynikající nástrahy od Michala Kučery…

 

Plovoucí fluo boilies MIKBAITS Pampeliška

Tohle je vynikající nástraha na kapry (nejen) do studené vody. Plovoucí kuličky od Michala Kučery nabízí celou řadu předností, na které se může rybář spolehnout právě i v těžkých podmínkách na konci, ale i na začátku, rybářské sezóny. Plovoucí boilies v příchuti pampeliška najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První obrovskou výhodou tohoto boilies je jeho pronikavé aroma. Díky tomu tak nástraha dokáže vytvářet lákavé potravní signály právě i za hodně nízké teploty. Takže proto rybáři můžou na toto boilies chytit krásného kapra i na samém konci rybářské sezóny. Pokud chce rybář posílit pachovou stopu, pak stačí na boilies nanést trochu esence.

Dalším velkým plusem plovoucího boilies od českého kapraře Michala Kučery je jeho výrazné zbarvení. To je zcela zásadní! Když si totiž rybář uvědomí, že na podzim na dnech našich revírů leží husté „koberce“ mrtvé vegetace, tak je důležité, aby byla nástraha vidět. A díky žlutému zbarvení jde kulička vidět i na velkou vzdálenost. Paráda!

K té dobré viditelnosti nástrahy pochopitelně přispívá také to, že tato nástraha plave. Ta se tak dostane nad zmíněné nánosy, takže kapr si kuličky může podstatně rychleji všimnout. Rybáři tuto nástrahu nastražují buďto samostatně, anebo v kombinaci s potápivou nástrahou, tzv. „na panáčka“.

Pokud hledáte nástrahu, která bude spolehlivě pracovat i ve studené vodě, pak se určitě podívejte na toto plovoucí boilies od české kaprařské legendy Michala Kučery. Toto boilies vás nezklame! Plovoucí kuličky (nejen) v příchuti pampelišky najdete na e-shopu Chyť a pusť za parádní cenu!

 

Plovoucí boilies MIKBAITS Ronnie pop-up

Pro fanoušky plovoucích nástrah na kapry máme ještě jeden tip: jde o prvotřídní pop-up boilies Ronnie pop-up. Toto boilies patří k tomu nejoblíbenějšímu, protože nabízí TOP vlastnosti při lovu velkých kaprů. Plovoucí boilies Ronnie pop-up najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Plovoucí boilies Mikbaits Ronnie Pop Up

Tyto plovoucí kuličky na kapry si lze vybrat ve 3 příchutích. První příchuť je Mandarinka, druhou je kořeněná Pepper Lady, a třetí je potom Scopex + CC. Rybář si tak může vybrat velmi rozdílné příchutě, kdy každá nabízí nějaký trumf. Náš tip? Jednoznačně Pepper Lady, která dokáže díky unikátnímu aroma spolehlivě pracovat za všech podmínek.

Všechny druhy plovoucího boilies Ronnie pop-up pak nabízí i výrazné zbarvení, díky kterému jde nástraha skvěle vidět. Takže rybář má stoprocentní jistotu, že kapr si v čisté vodě může nástrahy všimnout i na pořádně velkou vzdálenost. A zase: i v tomhle ohledu z našeho pohledu „vítězí“ růžová Pepper Lady.

Plovoucí boilies Mikbaits Ronnie Pop Up v příchuti Mandarinka

Pokud opravdu rádi chytáte kapry na plovoucí nástrahy, pak se určitě podívejte na toto plovoucí boilies Ronnie pop-up. Jde o osvědčenou nástrahu, která při lovu kaprů spolehlivě funguje. Michal Kučera prostě ví, co dělá! Kvalitní plovoucí boilies najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -