DomůTrendyTOP rybářský rozhovor roku? Mladý rybář vyzpovídal Rudolfa Hrušínského

TOP rybářský rozhovor roku? Mladý rybář vyzpovídal Rudolfa Hrušínského

- Reklama -

Mladý rybář Matěj Houška se do povědomí rybářské veřejnosti dostal díky propracovaným videím o rybách. V letošním roce se mu ale povedlo jeho tvorbu okořenit. Natočil rozhovor s Rudolfem Hrušínským. 

Ilustrační foto: Matěj Houška

V České republice není asi člověka, který by neznal pana Rudolfa Hrušínského mladšího. Velký herec, který se objevil v obrovské spoustě rolí, se zařadil mezi české herecké legendy.

A čeští rybáři moc dobře ví, že právě pan Rudolf Hrušínský je také vášnivým rybářem. A právě o rybách si tento herecký bard povídal s mladou rybářskou nadějí Matějem Houškou…

 

Jak Rudolf Hrušínský začal s rybařením?

Jak sám Matěj Houška řekl, tímto rozhovorem si splnil sen. Měl totiž tu neuvěřitelnou čest posedět u jednoho stolu s hereckým velikánem Rulfem Hrušínským mladší. A oba si povídali o rybách. Jak vlastně vypadaly hercovy začátky v rybaření?

Já měl malý bambusový klacek, na kterém jsem měl přivázanou šňůru a takový – z husího brka – udělaný spláveček. A dělal jsem takové pomocné práce tátovi – který byl velký rybář – takže jsem mu kopal žížaly, chytal koníky a chytal malé rybičky, a tím mě to začalo bavit,“ svěřil se herec Rudolf Hrušínský mladší.

 

Jaký byl rybář slavný tatínek Rudolfa Hrušínského?

Matěj se nezapomenul zeptat ani na tatínka Rudolfa Hrušínského mladšího, který hrál nezapomenutelnou roli Proška v legendárním filmu Zlatí úhoři. „Jaký typ rybáře Váš tatínek ve skutečnosti byl?“ zeptal se Matěj.

Táta byl takový rybář, jakého tam hrál. On byl ze staré školy, kdy měl jeden prut na všechny ryby. Neměl speciální prut na kapry nebo na štiky. Měl prostě jeden prut na plavačku, jeden prut na těžko, a tak chytal,“ odpověděl Rudolf Hrušínský.

Chcete se podívat na kompletní rozhovor Matěje Houšky s hercem Rudolfem Hrušínským mladším? Pak se podívejte na video, které jsme umístili výše v textu. Příjemnou podívanou!

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -