Nádrž Svojanov

- Reklama -

Soukromý revír nádrž Svojanov leží v Pardubickém kraji u obce Borušov a jen pár kilometrů od Moravské Třebové nebo Mohelnice. Soukromý revír nádrž Svojanov je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Nádrž Svojanov je perfektně zarybněná nádhernými rybami. Nádrž Svojanov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru nádrž Svojanov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo nádrže roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc břehy okolo soukromého revíru nádrž Svojanov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru nádrž Svojanov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru nádrž Svojanov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Nádrž Svojanov je velice dobře zarybněná. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit například nádherné kapry nebo jesetery. Nechybí ale ani dravé ryby – především krásné štiky, pstruzi a candáti! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 2 ha

Kraj: Pardubický

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Denní: 250 korun (od 07:00 do 19:00)
  • Noční: 300 korun (od 19:00 do 07:00)
  • Non-stop: 350 korun

 

Pravidla lovu:

REZERVACE MÍST: Lovící si mohou dopředu rezervovat místa telefonicky u provozovatele a zároveň domluvit čas příjezdu. V případě, že se lovící jakýmkoliv způsobem zdrží s příjezdem, je třeba toto tel. oznámit provozovateli. Lovné místo po domluveném čase se rezervuje max. 30 minut pokud není domluveno jinak.

VÝBAVA RYBÁŘE: Podložka pod rybu, nádoba na polévání ryby (kýbl), podběrák(šířka ramene min. 70cm),vypošťovač háčku, osvětlení lovného místa (BÍLÉ světlo viditelné minimálně na 50 metrů). Provozovatel NEUZNÁ svíčku,kahánek,solarní světla atd.

ZAPUJČENÍ OSVĚTLENÍ: Pokud lovící nemá požadované osvětení lovného místa má možnost toto osvětlení si zapůjčit. Poplatek zapůjčení osvětlení: 50,-kč/noc.

STANOVÁNÍ: Lovící si mohou během rybolovu postavit, bivak, přístřešek – ZDARMA

POVOLENKA: V ceně povolenky je lov na 3 pruty. Lovící loví na háčky BEZ PROTIHROTU s JEDNÍM koncovým návazcem na PRUBĚŽNÉ sestavě. Pokud má lovící háček s protihrotem MUSÍ protihrot zamáčknout!

JE ZAKÁZÁNO: Na tomto rybníku je ZAKÁZÁNO používat doma vařenou kukuřici,vařený hrách. Pokud je kukuřice nebo hrách zakoupen v obchodním řetězci – LZE jej použít!! Lovící nesmí bez oznámení provozovateli po 21 hodině jít do zaparkovaného vozidla na parkovišti!

PORUŠENÍ PRAVIDEL: Při porušení pravidel je provozovatel oprávněn odebrat lovícímu povolenku a bez jakekoliv náhrady vykázat lovícího mimo objekt rybníka. V případě námitek ze strany lovícího, bude namísto povolaná hlídka Policie ČR k vyřešení!!

NÁVŠTĚVY: Návštěvy jdoucí za lovícími se musí ohlásit u provozovatele. Neohlášená návštěva bude vykázána z postoru rybníka. Návštěvy za lovícími jsou povoleny do 21.00 hodin. Po této době se návštěvy nepovolují. Toto neplatí pro u nás ubytované lovící a jejich doprovod!!!!

UPOZORNĚNÍ: Rybník je napojen na elektro-technické zabezpečovací zařízení, aby se zamezilo pohybu nepovolaných osob a tím i případnému pytláctví!!

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov nádrž Svojanov

Web: rybolov.estranky.cz

Telefon: 602 848 197

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Dnes jsme jely s kamarádem na tento revír…poprvé a naposled😠chtěly jsme jen styl chyť a pusť ale majitel nedovolil🤔že se musíme objednat 14dni dopředu a plnou hubu keců😉asi ne hotel prachy😀
    Tam už nás nikdo neuvidí 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -