DomůAkční nabídkaPerfektní naviják na kapry do 1000 korun: má volnoběžnou brzdu a hladký...

Perfektní naviják na kapry do 1000 korun: má volnoběžnou brzdu a hladký chod

- Reklama -

Sehnat kvalitní naviják na kapry za rozumnou cenu je čím dál těžší. Přesto ale lze na trhu pořád najít takové modely, které stojí dokonce méně než 1000 korun. A přitom nabízí třeba volnoběžnou brzdu. 

Českou rybářskou značku ZFish mají česko-slovenští rybáři rádi proto, že nabízí super produkty za rozumné ceny. Perfektním příkladem jsou například spolehlivé navijáky na kapry ZFish Rider, které nabízí spolehlivé vlastnosti, přitom ale rybář neutratí obrovskou sumu. Pojďme se na tyhle kaprové navijáky s volnoběžnou brzdou podívat blíže.

 

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider

Velmi populární rybářské navijáky, které na rybářském trhu nabízí česká značka ZFish. Tyto navijáky mají rybáři rádi díky několika zásadním přednostem. A hlavně také díky nízké ceně, která nepřesahuje 1000 korun. Levné navijáky na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

Hlavní předností těchto navijáků je to, že mají volnoběžnou brzdu. Díky tomu si tak rybář může tento naviják nastavit do takové „podoby“, že při záběru od kapra se bude volně odvíjet navazovací materiál. Takže ryba při záběru neucítí vůbec žádný odpor. Pak stačí jednoduchý pohyb, a vše je připraveno pro zdolávání.

Díky volnoběžné brzdě jsou právě tyto levné navijáky na kapry ZFish Rider mezi rybáři tolik oblíbené. Spolehlivý je i „zbylý“ brzdný systém, který perfektně reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře. Takže naviják okamžitě reaguje. Díky tomu se tak rybář může spolehnout, že s tímto strojem vytáhne i hodně divokého kapra.

Volnoběžna brzda na rybářském navijáku ZFish Rider 60

Dalším výrazným plusem těchto rybářských navijáků ZFish Rider je hladký chod. Kaprové navijáky navíjí navazovací materiál precizně, takže na cívce nevznikají nepříjemné nerovnosti nebo obloučky, které potom vadí při nahazování. Ne! Vlasec je navinutý krásně hladce, takže se potom spolehlivě odvíjí z cívky při nahození. Palec nahoru!

 

Na výběr jsou 3 velikosti

A u těch cívek ještě chvíli zůstaneme. Na navijácích ZFish Rider jsou dobře tvarované cívky, které napomáhají k lepšímu odvíjení navazovacího materiálu při hodu. Takže rybář při volbě vhodného průměru vlasce může s těmito navijáky nahazovat opravdu hodně daleko.

Navijáky Rider od české značky ZFish jsou pak k dostání ve 3 velikostech. Nejmenší naviják má označení 5000. Jedná se o model, který je vhodný jak pro rybaření na menších stojatých vodách, tak i řekách. Rybáři tuto velikost pak rádi používají při chytání na feeder nebo na klasické krmítko. Kapacita cívky u této velikosti je 230 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm.

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Druhá velikost má pak označení 6000. Tento naviják je vhodný na středně velké stojáky a větší řeky. Naviják je mezi rybáři oblíbený proto, že se jedná o model, který už vydrží i nápor od větší ryby. Kapacita je potom 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm.

Největším navijákem z této řady je potom Rider 7000. Tento stroj zvládne klasickou kaprařinu, kdy má rybář spadeno na velké ryby. Díky velké kapacitě je pak tento naviják vhodný například i při vyvážení do větších vzdáleností na rozlehlejších vodách. Kapacita tohoto navijáku je 420 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,26 mm.

Jestli aktuálně hledáte spolehlivý naviják na kapry, který nabízí jednak hladký chod, kvalitní brzdný systém, ale i zajímavou kapacitu cívky, pak se rozhodně podívejte na navijáky Rider od české značky ZFish. Jedná se opravdu o povedené navijáky na kapry, které budou spolehlivě sloužit. Levné navijáky s volnoběžnou brzdou najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -