DomůAkční nabídkaPlovoucí krvavá nástraha na sumce: nadzvedne i atraktivní chomáč žížal

Plovoucí krvavá nástraha na sumce: nadzvedne i atraktivní chomáč žížal

- Reklama -

Lov sumců se pomalu blíží! Jste na něho připraveni? Pokud sháníte účinnou nástrahu na sumce, pak se podívejte na tento trumf. Jedná se o plovoucí „krvavou kouli“, ke které lze přidat i žížaly.

Když se řekne nástraha na sumce, pak se hodně rybářům vybaví nástražní ryby, pijavice nebo žížaly. Co ale vyzkoušet plovoucí „kouli plnou krve“? Česká firma LK Baits vyvinula plovoucí NUTRIGO Predator, které je plné lákavé tekutiny. Navíc, rybář je schopný vytvořit super lákavou nástrahu, kterou sumec nenechá bez povšimnutí. Tohle je bomba!

 

Plovoucí NUTRIGO Predator na sumce

Tohle prostě nemá chybu! Česká firma LK Baits vyvinula obrovské NUTRIGO Predator na sumce, které PLAVE. Rybář tak nyní může vytvořit neodolatelnou nástrahu, která se nadzvedne nad dno. Nic podobného na rybářském trhu není! Plovoucí NUTRIGO Predator na sumce najdete na e-shopu LK Baits .

Jaké jsou výhody této nástrahy? Zaprvé: Toto NUTRIGO Predator na sumce je PLOVOUCÍ. Díky tomu tak má rybář stoprocentní jistotu, že se nadnese nad „bordýlek“ na dně. A to se hodí! Jelikož rybáři sumce chytají poblíž překážek, u kterých se často zachytávají nečistoty, tak tady je velká jistota, že se nástraha neztratí.

To, že nástraha plave, nabízí ještě další výhodu. Rybář se může spolehnout, že plovoucí nástraha se při lovu u dna sumcovi mnohem lépe nasákne do tlamy. Díky tomu je tak vyšší pravděpodobnost na přesný zásek do tvrdé sumčí tlamy. Za tohle obrovský palec nahoru!

Samozřejmě, dalším zásadním plusem je to, že NUTRIGO Predator je plné lákavé tekutiny. V ní najdeme jednak dnes už legendární Predator Booster, ale také tekutá játra, tresčí olej nebo krev. Díky tomu tak nástraha do okolí vydává velmi silné potravní signály, na které sumec reaguje. A jelikož se sumec při nočním tažení za kořistí spoléhá i na citlivý čich, je právě pach nástrahy „klíčem k úspěchu“.

Obrovskou výhodou této nástrahy je například to, že „není živá“. Díky tomu tak rybář nemusí neustále kontrolovat, jestli „někde něco nehyne“. Stačí prostě sbalit krabičku s NUTRIGO Predator, a potom trochu žížal, a hurá na sumce! Tato nástraha je ideální třeba na krátkodobé vycházky, kdy jdeme například zkusit štěstí na jednu noc.

 

Jak nástrahu NUTRIGO Predator ještě více vylepšit?

K velké plovoucí nástraze LK Baits NUTRIGO Predator je pak maximálně vhodné přidat i živočišnou nástrahu. Jak se to dělá? Stačí nejprve NUTRIGO Predator navléknout pod velký sumcový háček. Následně pod něj dáme velký klip na červy a žížaly. A právě na klip pak nastražíme živočišnou nástrahu. Tím tak vznikne parádní sousto na sumce, se kterým si rybář parádně zachytá.

Aby nástraha byla ještě atraktivnější, tak doporučujeme do plovoucího NUTRIGO Predator udělat vrtáčkem několik dírek. Díky tomu se tak z nástrahy bude uvolňovat podstatně více lákavé tekutiny. Ne! Nemějte strach, že tekutina vyteče z provrtané nástrahy jako z PET láhve. Takhle to opravdu nefunguje!

Jak s touto nástrahou chytat? Nejideálnější je vytvořit krmné místo z živočišných pelet. Ty jednak přitáhnou menší kaprovité ryby, zároveň ale i samotné pelety mají sumci hodně v oblibě. A následně do takového krmného místa nastražíme i plovoucí NUTRIGO Predator s žížalami. Tahle taktika nikdy nezklame!

Jestli aktuálně hledáte nějakou zajímavou nástrahu na sumce, se kterou můžete slavit „vousatý úspěch“, pak se určitě podívejte na plovoucí NUTRIGO Predator! Jedná se o velmi zajímavou nástrahu, která nabízí fakt TOP vlastnosti. Plovoucí NUTRIGO Predator najdete na e-shopu LK Baits .

Zdroj a foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -