Rybník Rampichov

- Reklama -

Soukromý revír Rampichov leží v Plzeňském kraji, nedaleko obce Letkov a jen pár kilometrů od Plzně. Soukromý revír Rampichov je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Rybník Rampichov je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Rampichov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo soukromého revíru Rampichov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku Rampichov rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru Rampichov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Rampichov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru se loví z mola uprostřed rybníka, z hráze a z postraního mola. Na rybníku Rampichov mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Rampichov je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, ale i krásné candáty, pstruhy duhové nebo siveny. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 1,5 ha

Kraj: Plzeňský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Doby chytání1 prut2 pruty
 Jedna hodina 50 100
 Dvě až pět hodin 100 200
 Pět až deset hodin 200 300
 24 hodin 500 500

 

Pravidla lovu:

Lov je povolen z dřevěného mola uprosřed rybníka, z hráze rybníka a z postranního mola.

Možnost rybaření všemi povolenými způsoby. Volba nástrahy souvisí s opovědností za druh ulovené ryby (rádi Vám poradíme).

Vzhledem k hojné obsádce pstruha duhového je předpoklad, že v zimním období bude většina úlovků těchto ryb. Pstruzi a candáti se musí po ulovení odkoupit. V zimě chytáme na dírkách, což lze i při mírných mrazech vzhledem k tomu, že přístup je umožněn z mola, které zasahuje až do středu.

 

Kontaktní údaje:

Web: www.rampichov.cz

Telefon: 603 877 477

Předchozí článekRyby Vlček
Další článekRybník Šemberk
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -