Ryby Vlček

- Reklama -

Soukromý revír Ryby-Vlček leží v Karlovarském kraji, nedaleko obce Teplá a jen pár desítek kilometrů od Mariánských Lázní. Soukromý revír Ryby-Vlček se skládá se 3 rybníků, u kterých naleznete klid a pohodu. Soukromý revír Ryby-Vlček je perfektně zarybněný jesetery nebo dravými rybami. Soukromý revír Ryby-Vlček tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo rybníků Ryby-Vlček nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníků Ryby-Vlček rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo rybníků Ryby-Vlček jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Ryby-Vlček si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na rybnících Ryby-Vlček mohou rybáři lovit 24 hodin nonstop. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybníky Ryby-Vlček jsou velice dobře zarybněné. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné jesetery! Ale také nádherné dravce! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Karlovarský

 

Pravidla lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Vstupenka pro rybolov do celého areálu (3 rybníky) vyjde v letní sezoně na 350 kč/osobu a v zimní sezoně 200 kč/osobu/1prut. V případě, že je na ledě dostatek prostoru, je povoleno lovit na více prutů.  Vždy nutná telefonická či mailová registrace s potvrzením. Je také možné pronajmout celý areál pro uzavřenou společnost lovců. Pronájem na 24hod – 3500 kč.

 

Pravidla lovu:

Provozujeme tři soukromé revíry s organizovaným sportovním a konzumním rybolovem. Jeden rybník je nasazen pěti druhy trofejních jeseterů o kusové hmotnosti 5 – 35kg. Druhý rybník je nasazen tržním sivenem, pstruhem potočním, candátem, tržními jesetery a okounem. Třetí rybník bude nasazen úhořem a doplňkovou rybou.

V ceně povolenky nejsou ulovené ryby. Je možné také zajistit rybářského průvodce a zapůjčit vybavení pro lov ryb a to ať už pro letní tak i pro zimní sezonu. Nabízíme i možnost ubytování v partnerském hotelu s mnoha welness aktivitami. Info naleznete na www.hotelkrakonos.eu.

Podmínky rybolovu jsou upřesněny místním rybářským řádem. Lovec je povinen po ukončení rybolovu předložit ke zvážení veškeré úlovky.

V případě krádeže ryb, nepovoleného rybolovu či agresivního chování budou veškeré tyto činy bez výjimky konzultovány s Policií ČR.

Areál je pro jistotu zajištěn fotopastmi.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov Ryby Vlček

Web: www.ryby-vlcek.cz/rybolov/

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -