DomůAkční nabídkaPohodlná přeprava prutů na kole: chytré pouzdro na pruty od české firmy

Pohodlná přeprava prutů na kole: chytré pouzdro na pruty od české firmy

- Reklama -

Česká firma KINETIC patří ke špičkovým výrobcům pouzder na pruty nebo batohů. Rybáři si u této firmy rychle zvykli na TOP kvalitu. Společnost ale také nabízí chytré inovace, které se jen tak nevidí.

Typickým příkladem šikovných inovací na produktech pro rybáře od české značky KINETIC je toto pouzdro na pruty SKÚTR. Právě ono nabízí takový střih, který výrazným způsobem zvyšuje komfort při přepravě rybářského vybavení na kole nebo na skútru. Pojďme se na tohle pouzdro na pruty na kolo nebo skútr podívat blíže…

 

Pouzdro na pruty KINETIC SKÚTR

Mezi rybáři je spousta takových, kteří jezdí na ryby na kole nebo na skútru. Jenže! Právě při takové přepravě můžou některé „střihy pouzder“ být velmi nepohodlné. To se ale netýká obalu na pruty SKÚTR od české značky KINETIC. Ta vymyslela pouzdro s takovým střihem, který je pro rybáře na kole nebo skútru maximálně pohodlný. Obal na pruty SKÚTR najdete na e-shopu KINETIC.cz .

Obal na pruty na kolo nabízí 3 prostorné komory

Musíme začít oním střihem: ten je vymyšlený tak, aby spodní část pouzdra byla ve vyšších partiích rybářových zad. Díky tomu tak při jízdě na kole nebo na skútru spodní část nedře o sedátko nebo zadní kolo. Takže jízda s takovou batožinou na zádech je významně komfortnější.

A nejde jen o to, že spodní část pouzdra na pruty KINETIC SKÚTR nevadí při jízdě na kole nebo skútru, zároveň ale „neubližuje zádům“. Právě díky onomu střihu pouzdro na zádech nepříjemně neposkakuje nebo nebouchá do zad. Takže krásně pevně drží. K tomu ale hodně napomáhají fixační popruhy, které jsou podobné jako u velkých krosen.

Obrovskou výhodu vidíme v nýtovaných popruzích, které slibují dlouhodobou výdrž
Záruka na 3 roky je u produktů KINETIC příjemným bonusem

Ještě ohledně toho střihu: zcela zásadní předností tohoto pouzdra je v tom, že nabízí opravdu obrovské množství místa pro rybářské vybavení. Jedná se totiž o 3komorové pouzdro, do kterého rybář v pohodě uloží i kaprové pruty s velkými navijáky. Výška komory je totiž 23 čísel, šířka 11 centimetrů.  

Na jedné straně pouzdra rybář najde menší kapsy na drobnější věci
Na druhé straně je velká kapsa na podběrák

Kromě toho je pak ně pouzdře KINETIC SKÚTR i několik dalších kapes. Na jedné straně rybář najde podlouhlou kapsu pro uložení podběráku (délka 100 centimetrů), anebo jiných věcí. U této kapsy jsou pak i stahovací popruhy pro připevnění rybářského deštníku. Na druhé straně jsou menší kapsy (22 cm x 24 cm x 5 cm) pro uložení nezbytností pro rybaření – třeba krabiček, povolenky a dalších věcí.

 

Pouzdro je vyrobeno z „nezničitelného“ materiálu

Rybáři si pak toto pouzdro mohou vybrat v několika délkách. Ti rybáři, kteří chytají třeba s teleskopickými udicemi, si mohou vybrat kratší obaly na pruty v délce 120 a 130 centimetrů. Pokud ale někdo chytá s dělenými pruty, pak může sáhnout po pouzdře v délce 160 centimetrů. Stačí si vybrat!

Bytelné zipy a pevní jezdci slibují maximální kvalitu

Naprosto zásadní informací je to, že i toto pouzdro z „dílny“ české společnosti KINETIC je zhotoveno z kvalitního materiálu Kortexin 600 D. Tento materiál se vyznačuje obrovskou odolností proti oděru, ale také voděodolností. Proto mají výrobky KINETIC takovou výdrž!  

Pouzdro je vyrobené z pevného a odolného materiálu

„Jedná se o polyester s nánosem PVC, který má vodoodpudivou úpravu. Kortexin jako takový je registrovanou ochrannou známkou, jejímž majitelem jsme přímo my. Za jeho kvalitou si stojíme. Nešidíme textilii a už vůbec ne PVC nános. Ten je vyráběn přímo z čistého granulátu, a ne z recyklovaného materiálu,“ prozradili o materiálu majitelé společnosti KINETIC Ivo a Zuzana Hlahůlkovi…

V některých komorách je pogumovaná vrstva, která je ještě odolnější proti vlhkosti

To, že výrobky KINETIC nabízí opravdu TOP kvalitu, prozrazují i bytelné zipy a jezdci. I na tomto pouzdře na pruty SKÚTR najdeme hrubé zipy s pevnými jezdci, které vydrží i časté rozepínání a zapínání. Rybář se prostě může spolehnout, že tohle vydrží dlouhé roky. A to, že si firma KINETIC za svými produkty stojí, prozrazuje i záruka na 3 roky!

Takto vypadá kapsa na podběrák zevnitř
Menší kapsy nabízí dostatek prostoru na krabičky nebo povolenku

Jestli jezdíte k vodě na kole nebo na skútru, pak se určitě podívejte na tento obal na pruty od české značky KINETIC, který nabízí opravdu špičkové vlastnosti. Jedná se o další TOP produkt od této firmy z Moravy, který si zamilujete. Chytré pouzdro na pruty na kolo nebo skútr najdete na e-shopu KINETIC.cz .

 

Kde najdete produkty KINETIC?

Chtěli byste se o kvalitě českých produktů KINETIC přesvědčit na vlastní oči? Pak se zastavte do některé z rybářských prodejen, ve kterých jsou tyto produkty k dostání. Tyto prodejny rybáři najdou jak v Čechách, tak i na Moravě. A také na Slovensku…

Zdroj a foto: KINETIC

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -