DomůNovinkySumec dlouhý skoro 250 centimetrů. Rybář Vágner chytil na Orlíku monstrum

Sumec dlouhý skoro 250 centimetrů. Rybář Vágner chytil na Orlíku monstrum

- Reklama -

Rybář Jakub Vágner zažil na Orlíku neskutečnou výpravu za sumci. Během jediného dne dokázal spolu se svým kamarádem Standou ulovit 4 obrovské sumce. Jeden z nich pak atakoval hranici 250 centimetrů.

Rybář Jakub Vágner patří ke zkušeným lovcům, se kterým jsou úzce spjati obrovští sumci. Právě tento rybí druh je pro slavného rybáře jakousi „červenou nití“, která se táhne celou jeho rybářskou kariéru. A teď znovu ukázal, že velké sumce prostě chytat umí

 

Rybář odhadl délku sumce okolo 250 centimetrů

Rybář Jakub Vágner spolu se svým kamarádem Standou zažil dechberoucí výpravu za sumci na Orlickou přehradu. Právě tady totiž dvojice rybářů ulovila 4 giga ryby. První „zabodoval“ Vágnerův kamarád Standa, který ulovil sumce o délce 240 centimetrů. Podobně velkého dravce pak o chvíli později chytil i Jakub Vágner.

Před setměním následně kamarád Jakuba Vágnera chytil dalšího velkého sumce o délce 231 centimetrů. A pak to přišlo! Jakubovi zabral obrovský sumec, který dle jeho slov atakoval hranici 250 centimetrů. „Si myslím, že má možná k 250 centimetrům,“ odhadoval délku ryby Jakub Vágner.

Slavný rybář tohoto giganta dokázal ulovit s pomocí vábničky. Samotný souboj s obrovskou rybou se pak protáhl na poměrně dlouhých 30 minut. Nakonec ale všechno dobře dopadlo, takže rybář mohl monstrózního sumce ukázat ve videu během živého vysílání na sociálních sítích…

 

Překonal tento sumec Vágnerův rekord?

Aby pak divákům skrze živé vysílání na sociálních sítích ukázal mohutnost této ryby, strčil rybě do tlamy obě ruce. A právě na tomto porovnání i nerybařícímu divákovi dojde, že tento sumec je opravdovým „králem Orlíku“.

„Tak tohle bude asi moje největší ryba letošní sezóny,“ řekl se spokojeným smíchem Jakub Vágner ve videu. „Z Orlíku mám sumce 251 centimetrů, a myslím si, že možná budeme posouvat hranice,“ dodal slavný rybář.

„Hlavně tyhle ryby pouštějte vodě, to je to nejdůležitější. Žádné fotky na větvích, na hácích, na stromech. Ta ryba si zaslouží neuvěřitelnou úctu. Je to největší sladkovodní ryba Evropy, největší sladkovodní ryba Čech, a buďme rádi, že je máme,“ vyzval všechny milovníky sumců Jakub Vágner na závěr.

Zdroj: Jakub Vágner, ilustrační foto: InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

7 KOMENTÁŘE

    • Jen někdo,kamaráde,jen někdo!!!!!Aještě se tímto hrubým porušením rybářského řádu,může chlubit a prezentovat veřejně v médiích!!!Tenhle marasmus a protekcionismus,jenž tu vládne je vážně k zblití!!!!!A spousta lidí ho ještě obdivuje!!!!!

  1. Nepřijde vám to zvláštní, že jen tak si tam jede a chytí je? Dostal info od RS, že tam jsou a pronásledovali je až na Štědronín.

  2. p.Vágner chytal na Hněvkovicích potom dostal zprávu od kamaráda který ho na Orlíku ulovil tak dobrá alespoň fotka s ním,a nám vypráví báchorky

  3. Tam by jsem si s mejma teleskopama ani neškrt , klobouk dolů pane Vágner a na ty závistiví bobkaře se vyprdněte :-)))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -