DomůAkční nabídkaPoslední křesla a lehátka se slevou až 2000 korun, zásoby se rychle...

Poslední křesla a lehátka se slevou až 2000 korun, zásoby se rychle tenčí

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS stále ještě probíhá slevová akce na camping od slovenské značky Delphin. Nyní si tak rybáři mohou obstarat křesla nebo lehátka o tisíce korun levněji. Zásoby se ale tenčí. 

Ilustrační foto: PARYS

Letní sezóna je v plném proudu. A s tím obdobím je neodmyslitelně spjatý pobyt u vody. Teď rybáři v největším počtu jezdí „pod bivak“, aby mohli u vody trávit celé dny v klidu a pohodě. Ale aby byl pobyt u vody skutečně pohodlný, je zapotřebí mít po ruce kvalitní lehátko a křeslo na ryby.

Na první dobrou se může zdát, že jde o velmi nákladné položky. Ovšem aktuálně na e-shopu PARYS probíhá slevová akce na vybraný camping od slovenské značky Delphin. Sice rybáři už zlevněné produkty pořádně „probrali“, ale na skladě je pořád několik zlevněných kusů lehátek a křesel.

 

Lehátko pro rybáře Delphin GT8 Carpath

Tohle je absolutní hit letošní sezóny. Obrovské lehátko od slovenské značky Delphin nabízí perfektní vlastnosti, přitom je dostupný za super cenu – nyní s velmi zajímavou slevou! Zlevněné lehátko pro rybáře Delphin GT8 Carpath je aktuálně k dostání na e-shopu PARYS.

Toto lehátko zaujme každého rybáře díky jeho velkým rozměrům. Rozměry matrace jsou 205 x 80 centimetrů, takže se na ní pohodlně vyspí i hodně urostlý rybář. Super vlastností je i pak obrovská zatížitelnost, která činí 190 kilo. Tohle je rybářská postel i pro ty nejvíce urostlé chlapy!

Dalším gigantickým plusem je konstrukce lehátka. Jde o velmi bytelnou konstrukci s 8 nohami, která slibuje obrovskou stabilitu i na těch nejtěžších terénech. Na nohách jsou i široké koncovky, které zaručují stabilitu i na silně bahnitém terénu.

Výšku lehátka lze nastavit od 30 do 42 centimetrů, takže s výškou matrace od země si jde nejrůzněji „hrát“. Pokud aktuálně hledáte fakt kvalitní rybářskou postel za normální peníze, pak se podívejte právě na toto od slovenské firmy. Toto zlevněné lehátko je aktuálně k dostání na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

 

Lehátko pro rybáře Delphin FlatLUX

Pokud patříte k rybářům, kteří chtějí opravdu to největší pohodlí u vody, pak budete potřebovat toto rybářské lehátko od slovenské značky. Na této rybářské posteli každého zaujme masivní vyztužení matrace, která nabízí opravdu nádherný spánek. Zlevněné lehátko je k dostání na e-shopu PARYS.

Ano! Na matraci jsou ergonomické prvky, které výrazným způsobem zvyšují komfort při spánku. Takže rybář není „rozlámaný“ ani při těch déletrvajících výpravách za kapry, kdy je skutečně pohodlné lehátko obrovskou nutností.

Na tomto lehátku ale zaujme celá řada dalších vlastností. Třeba rozměr matrace. Ten činí 205 x 95 centimetrů, což je obrovská plocha pro pohodlný a ničím nerušený spánek. Další velkou předností je potom i to, že lehátko lze nastavit do výšky až 55 centimetrů, díky čemuž se z něj dokonale vstává. Tohle je paráda!

Toto lehátko je aktuálně k dostání za super cenu, kdy na něj platí sleva přes 2000 korun. Ale bacha! Na skladě je jen posledních 5 kusů těchto vymazlených rybářských postelí. Pokud chcete opravdu kvalitní spánek u vody, pak se mrkněte právě na toto lehátko, které je k dostání na e-shopu PARYS.

 

Zlevněná křesla pro rybáře Delphin

Kromě výše představených lehátek pro rybáře jsou aktuálně v nabídce PARYS i zlevněná křesla pro rybáře. Třeba populární rybářské křeslo Delphin Grander Memory, které je aktuálně k dostání se slevou přes 1500 korun. Zlevněná křesla najdete na e-shopu PARYS

Zmíněné křeslo nabízí obrovské pohodlí při sezení, a to třeba díky prostorné matraci o rozměrech 55 x 54 centimetrů. Velkou výhodou je také výška zádové opěrky, která činí luxusních 70 centimetrů, takže se rybář v křesle opravdu nádherně uvelebí. Ale těch výhod toto křeslo nabízí mnohem více…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -