DomůAkční nabídkaPowerbanka, kterou nabijete na sluníčku: Česká firma ji prodává za nízkou cenu

Powerbanka, kterou nabijete na sluníčku: Česká firma ji prodává za nízkou cenu

- Reklama -

Powerbanky pro rybáře jsou nedílnou součástí výbavy posledních let. To je dáno tím, že rybáři čím dál častěji nosí k vodě i elektroniku, kterou je nutné nabíjet. A k tomu se hodí rybářská powerbanka. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Taky se vám to u vody stalo? Čekali jste důležitý hovor s příbuzným nebo třeba pracovní telefonát, jenže baterka mobilu byla v hodně „bídném stavu“. Tohle jsou chvíle, které rozhodně nejsou příjemné. Jenže jde jim snadno předejít. I při častém používání mobilu na rybách můžete mít „jistotu v batohu“.

Tou jistotou je powerbanka pro rybáře, která slouží jako záložní zdroj pro nabítí elektroniky přímo u vody. Stačí prostě mobil napojit na powerbanku, a nechat ho dobít. Jenže! Od koupě powerbanky může některé rybáře odradit vyšší cena.

Ano, některé powerbanky jsou cenově náročnější, a pokud rybář nejezdí na nějak ultra dlouhé výpravy na ryby, pak taková investice ani nedává smysl. Co ale sáhnout po powerbance pro rybáře od české firmy FLAJZAR, která nabízí toto zařízení za velmi rozumnou cenu?

 

Powerbanka pro rybáře FLAJZAR Solar

Tohle je velmi oblíbená powerbanka pro rybáře, která se hodí pro nabíjení elektroniky přímo u vody. Kromě toho, že toto zařízení pochází od českého výrobce, což je příjemnější například při případném servisu, tak tato powebanka nabízí celou řadu předností. Powerbanku FLAJZAR si můžete prohlédnout na e-shopu FLAJZAR  za super cenu.

Jaké jsou ty přednosti této powerbanky? První je určitě nízká cena. Jak už jsme výše nastínili, tak většina powerbanek stojí docela dost peněz. A pokud rybář nejezdí na opravdu dlouhé výpravy, pak mu je kolikrát velká kapacita těchto zařízení „k ničemu“. V takovou chvíli je rozumnější investicí právě pořízení levnější powerbanky od FLAJZAR, která je k dostání za menší peníze.

Velkou výhodou pro rybáře pak je to, že tato powerbanka od českého výrobce je solární. To znamená, že toto zařízení jde průběžné dobíjet „na sluníčku“. Tahle funkce se tak rybářů určitě hodí, protože stačí powerbanku položit na břeh, a následně ji nechat nabít.

Samozřejmě, najdou se rybáři, kterým tato funkce nevyhovuje, protože chodí k vodě třeba v noci. Kromě toho ale jde powerbanku pro rybáře FLAJZAR nabít i s pomocí USB konektoru z PC, anebo můžete použít nabíječku od mobilního telefonu.

 

Malé rozměry a nízká váha

Powerbanka je pak jako dělaná i pro „aktivní rybáře“, třeba pro ty, kteří chytají na přívlač. Proč? Protože toto zařízení od českého výrobce má velmi „přívětivé rozměry“. Ty jsou 160 x 80 x 22 mm, takže powerbanku jde strčit i „do kapsy“. Perfektně nízká je také váha, která je pouhých 300 gramů, takže se powerbanka nepronese.

Tato powerbanka pro rybáře je tak jako dělaná i pro ty rybáře, kteří rybaří na přívlač nebo pro rybáře, kteří mají nejvíce v oblibě kratší výpravy k vodě. Powerbanka je krásně lehká a nezabírá téměř žádné místo, přitom nabízí spoustu energie pro dobíjení mobilů, světel do bivaků nebo čelovek. Tohle je hodně šikovný pomocník k vodě!

Důležité jsou pochopitelně i technické parametry: Kapacita solární powerbanky FLAJZAR je 10 000 mAh. Na powerbance jsou vstupy MicroUSB DC 5V/1,5A nebo Solar 5V 360mA/1,8W (max). Výstupy jsou potom DC 5V 1A (max) a DC 5V 2A (max).

Pokud aktuálně hledáte šikovnou powerbanku na ryby za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tuto od české firmy FLAJZAR. Nabízí perfektní vlastnosti pro nabíjení elektroniky, je krásně skladná a lehká, a přitom je dostupná za super cenu. Powerbanku FLAJZAR najdete na e-shopu FLAJZAR .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -