DomůTrendyPráce pro rybáře: Rybářské firmy nabízí pracovní pozice! Začnete nový rok novou...

Práce pro rybáře: Rybářské firmy nabízí pracovní pozice! Začnete nový rok novou výzvou?

- Reklama -

Rybáři pozor! Pokud patříte mezi ty lidi, kteří by rádi rok 2022 začali nějakou novou pracovní výzvou, pak máte velkou šanci. Na pracovním trhu se objevilo hned několik pozic, které s rybařením souvisí. Rybáři mohou zkusit třeba práci pro některou z renomovaných rybářských firem, anebo zkusit práci na sekretariátu územního svazu. Tak co, zkusíte to?

Ilustrační foto: InRybar.cz

Hodně rybářů by rádo proměnilo svůj životní koníček v pracovní příležitost. A právě teď mají tito rybáři velkou šanci. Například přeloučská firma LK Baits, která se zabývá výrobou nástrah a návnad na kapry, nabízí pracovní pozici. Akorát nepůjde o výrobu, ale prodej. Právě LK Baits hledá člověka, kterého by bavil prodej rybářských potřeb na prodejně v Přelouči. Chcete to zkusit? Ozvěte se na uvedené kontakty níže!

Další pracovní pozici pak nabízí i další renomovaná rybářská společnost. O co jde? Rybářská firma Hobby-G z Vrchlabí, která na rybářský trh dodává například populární produkty Giants Fishing, hledá člověka na expedici zboží. Jestli by se vám tato práce líbila, pak stačí kontaktovat lidi z firmy na uvedených kontaktech níže.

 

Práce pro Severočeský územní svaz

Zajímavou pracovní pozici na plný úvazek pak nabízí i Severočeský územní svaz. O co jde? Severočeští rybáři hledají referenta pro administrativu a organizaci. Územní svaz nabízí mzdu 28 000 až 30 000 korun za měsíc. Co tato práce obnáší?

„Zajišťování vybrané organizační, administrativní a technické činnosti sekretariátu a firemních akcí. Vedení evidence, komunikace interní i externí, práce s informačními systémy. Zpracovávání statistických údajů, hlášení, zpráv, výkazů apod. Zastupování a asistence pro vybrané činnosti sekretariátu. Spolupráce s technickým, ekonomickým oddělením a s odloučenými pracovišti,“ stojí na webu Severočeského územního svazu.

INFO: TOP novinky NASH 2022! Co si pro rybáře anglická firma připravila? 

Důležité je, aby uchazeč o tuto práci měl ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, a aby uměl pracovat s nástroji Microsoft Office. Pokud vás tato nabídka práce zaujala, pak máte pro zaslání životopisu čas do 28. února 2022. Zjistěte více informací o pracovní pozici.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -