DomůAkční nabídkaPřirozená potrava v krmení na ryby: Sušení červi, kobylky nebo komáři dokážou divy

Přirozená potrava v krmení na ryby: Sušení červi, kobylky nebo komáři dokážou divy

- Reklama -

Rybářské firmy se snaží, aby jejich nástrahy a návnady co nejvíce napodobovaly přirozenou potravu ryb. A tato snaha dává smysl. Ryby přece nejlépe berou na to, co se ve vodě přirozeně vyskytuje. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Když se rybář zamyslí, tak naše revíry jsou pokryté vrstvami bahna a jiného organického nepořádku. A právě v tomhle se skvěle daří hmyzu. Nejrůznější larvy a červy s velkou chutí následně sbírají ryby, které jsou pro ně přirozenou potravou. Takže logika velí, že rybáři by měli na podobné věci chytat, aby byli úspěšní. Toho se drží i česká značka ZFish, která dodává krmení se sušeným hmyzem

 

Krmení na ryby ZFish Method Feeder Ready Mix

Zajímavé krmení na ryby se sušeným hmyzem od české značky ZFish je velmi povedenou návnadou, která nemá na tuzemské trhu moc obdoby, a která je dostupná na e-shopu Chyť a pusť za zajímavé peníze. Jde o to, že v tomto krmení najdeme celou řadu sušeného hmyzu – červy, dafnie, kobylky, komáry a další hmyz.

Sušený hmyz v krmení na ryby ZFish

A právě tato živočišná složka dává tomuto krmení neskutečné grády! Proč? Protože i sušený hmyz dokáže ve vodním prostředí vysílat koncentrované potravní signály, na které ryby skvěle reagují. A hlavně okamžitě! Proto je toto krmení tolik vhodné pro rychlé chytání na položenou nebo na feeder. Používají jej ale i kapraři do PVA punčoch. 

VIDEO: Jak vypadá krmení se sušeným hmyzem? Podívejte se na video

Další výhodou potom je, že sušený hmyz je vznášivý, takže i tímto způsobem láká ryby k nástraze. Důležitou vlastností tohoto krmení se sušeným hmyzem je určitě to, že jde o navlhčenou návnadu. To znamená, že rybář se nemusí nijak extra starat o přípravu krmení. Ne! Prostě jej stačí natlačit do feederového krmítka, anebo do klasického krmítka na položenou. Vše trvá jen chviličku!

 

Základ tvoří lákavé peletky

Základem tohoto krmení jsou drobné peletky, které si rybáři mohou vybrat ve dvou provedeních. Buďto rybář sáhne po klasických black halibut peletkách, které mají krásně silnou živočišnou vůni, jež dokáže zlákat ryby i z větší vzdálenosti. Jde o jedny z nejvíce používaných peletek, protože jejich účinnost je léty osvědčená.

Krmení na ryby se sušeným hmyzem ZFish

Přesto! Možná ještě oblíbenějším druhem u tohoto krmení ZFish Feeder Ready Mix jsou červené robin red peletky. Tyto peletky taky mají krásný odér, který nenechá ryby v klidu. Navíc, mají zajímavý „pachový ocas“, který dodává právě příměs Robin Redu. A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na lákavě červené zbarvení, které jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. Tohle je paráda!

Krmení na ryby se sušeným hmyzem ZFish Red Halibut

Jak už jsme výše nakousli, toto krmení na ryby se sušeným hmyzem je jako dělané pro rychlé chytání – návnadu si velmi rychle oblíbili milovníci feederu, kteří jej s velkými úspěchy používají. K tomuto krmení je potom dobré chytat na drobné halibut peletky, anebo třeba červy. Pochopitelně, někteří rybáři k tomuto krmení rádi chytají na kukuřici.

Krmení na ryby se sušeným hmyzem ZFish Black Halibut

Pokud hledáte návnadu pro rychlé chytání, kdy si budete chtít užít hlavně hromadu záběrů od mlsných ryb, pak se rozhodně podívejte na tuto návnadu od české značky ZFish. Jde fakt o povedené krmení na ryby, které jinde jen tak nenajdete. Krmení na ryby se sušeným hmyzem je k dostání na e-shopu Chyť a pusť za rozumnou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -