DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře, který postavíte do 3 minut. Ideální na krátké vycházky

Přístřešek pro rybáře, který postavíte do 3 minut. Ideální na krátké vycházky

- Reklama -

Bivaky pro rybáře a rybářské přístřešky na krátkodobé vycházky patří k stále více oblíbenému campingu. Není se co divit. Rybář kolikrát nepotřebuje velký bivak, ale jen odolnou střechu nad hlavou na jednu noc.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Tu situaci zná každý rybář: Rybář kolikrát jede na ryby jen na jednu noc. Ale zrovna předpověď počasí hlásí blížící se déšť. Vzít jenom klasickou plachtu kolikrát končí promočením při nočním spánku u vody, protože rybář se pod ní stoprocentně neschová. Tak jak to vyřešit? Ideální je mít rybářský bivak nebo přístřešek na ryby na jednu noc.

Takový přístřešek totiž rybář postaví u vody během chviličky, takže mu „rozbití základního tábora“ nezabere dlouhou dobu. Navíc! Podobné přístřešky a rybářské bivaky na krátkodobé vycházky bývají velmi lehké, takže se ani nepronesou. Ideálním typem je třeba přístřešek pro rybáře S1 Quick od slovenské značky Delphin.

VIDEO: Bivak na ryby od slovenské značky Delphin

 

Rybářský přístřešek Delphin S1 Quick

Hodně zajímavá novinka od slovenské značky Delphin. Tento rybářský bivak zaujme na první pohled, a to díky konstrukci. Jde o to, že tento přístřešek pro rybáře má pop-up konstrukci, díky které rybář toto obydlí postaví do 3 minut (viz přiložené video). Proto rybáři tento bivak pro rybáře rádi používají při krátkodobých vycházkách k vodě, kdy u vody spí třeba jednu noc. Přístřešek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť.

I když se to na první pohled nemusí zdát, tak tento bivak nabízí dostatek prostoru pro rybářské lehátko, anebo rybářské křeslo a nutnou batožinu, kterou je třeba mít po ruce. Rozměry pod střechou bivaku Delphin S1 Quick jsou komfortních 240 x 180 x 120 centimetrů, což je naprosto dostačující prostor pro krátkodobý pobyt u vody.

Velkou výhodou a předností tohoto rybářského bivaku na krátkodobé vycházky je jeho nízká hmotnost. Tento přístřešek pro rybáře váží pouhá 3 kila, takže se k vodě nepronese. Navíc! Po sbalení má přístřešek velmi „chytrý“ tvar, který dovoluje jeho uložení do složeného lehátka. Tohle je dotaženo k dokonalosti!  

 

Rychlý úkryt s vysokou stabilitou

Velmi důležitým prvkem na tomto bivaku je přední panel. Právě ten lze zcela uzavřít, takže rybář tak během chviličky má k dispozici bezpečný úkryt, který ho ochrání před silným lijákem nebo větrem. Přední panel je vybaven hned 4 zipy, díky kterým si rybář může vchod a výhled nastavit dle vlastních potřeb. Součástí je i moskytiérové okno.  

Výše jsme už nakousli jednoduchost konstrukce u tohoto bivaku S1 Quick od slovenské firmy Delphin. Důležitým faktem je to, že kromě rychlosti postavení bivaku, má tato konstrukce i vysokou stabilitu. A to ocení každý rybář zejména ve chvíli, kdy u vody panuje větrné počasí.

V bivaku taky najdeme několik vychytávek, které zvyšují komfort při pobytu v přírodě u vody. Na stropě bivaku Delphin S1 Quick je například háček pro zavěšení světla, aby si rybář mohl prostor pod střechou pořádně osvětlit. Dalším plusem je kapsa na zadní stěně, do které lze uchovat důležité drobnosti, které je třeba mít po ruce (klíče, příposlech).  

Hledáte jednoduchý bivak na ryby, který je vhodný pro krátkodobé vycházky k vodě? Pokud chcete lehký přístřešek, který okamžitě postavíte u vody, pak se rozhodně podívejte na tuto novinku od slovenské značky Delphin. Jde o suprový bivak s jednoduchou konstrukcí a nízkou váhou, který je jako dělaný na krátkodobé rybaření. Přístřešek MIVARDI je k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Moc pěkný. Tohle se mi zdá hodně hodně dobrý, kamarád má něco podobného ve trochu osekanejsi verzi a je to fakt super musím říct.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -