DomůAkční nabídkaProč chytat na drahé boilies? Klasické nástrahy za pár korun kapři milují

Proč chytat na drahé boilies? Klasické nástrahy za pár korun kapři milují

- Reklama -

Lov kapra na položenou s klasickým krmítkem je oblíbenou metodou mezi mnoha rybáři. Jakou nástrahu ale při tomto rybaření použít? Vsaďte na klasiku, která nezklame. Tohle jsou TOP nástrahy. 

Ilustrační foto: PARYS

Není divu, že rybáři kapry na krmítko tak rádi chytají. Ta rybolovná metoda je něčím geniální: v blízkosti krmení na krmítku máme lákavou nástrahu, takže šance na záběr je opravdu velmi vysoká. Častou otázkou ale je: jakou nástrahu při lovu kaprů na krmítko používat? Nejlepší je vložit důvěru do osvědčené klasiky

 

Kbelík nástrah a návnad na kapra Chytil

Česká firma Chytil patří k předním výrobcům osvědčených nástrah a krmení na kapry, které rybáři velmi rádi používají při lovu na klasické krmítko na položenou, anebo i na feeder. A právě pro tyto rybáře si česká společnost připravila výhodný kbelík plný „kapřích dobrůtek“. Kbelík nástrah a krmení najdete na e-shopu PARYS za výhodnou cenu.

Uvnitř kbelíku rybář najde ty nejosvědčenější nástrahy, které při lovu kaprů na krmítko prostě nemůžou chybět. Čím začít? V kbelíku například najdeme osvědčenou nakládanou kukuřici, která patří k těm nejvíce osvědčeným klasikám. Jde o to, že kapři na kukuřici odjakživa spolehlivě reagují, ovšem tato je ještě vylepšená – díky dlouhodobému naložení v esenci vydává lákavou vůni.

Ve výhodném kbelíku nástrah a návnad od firmy Chytil najdeme ale i další kukuřici, akorát v jiné podobě. Jde o foukanou kukuřici, kterou používá asi každý milovník lovu kaprů na položenou. Jde o to, že tato kukuřice má ve vodním prostředí skvělé vlastnosti – nástraha totiž plave nebo se vznáší, takže nezapadne do nánosů na dně. A navíc krásně voní po medu!

Firma Chytil do kbelíku dala i „modernější typ“ nástrahy. Jde o amino pelety, které jsou dokonalé pro rychlé chytání větších kaprů. Tato nástraha obsahuje celou řadu atraktivních látek, takže ve vodním prostředí vydává výrazné potravní signály. Velkým plusem je i lákavý průměru o velikosti 15 mm, který slibuje spoustu zábavy u vody.

 

V kbelíku najdeme i ty největší klasiky!

Jsme rádi, že firma Chytil nezapomněla ani na ty největší klasiky, které rybáři používají při lovu na položenou nebo feeder s velkou oblibou. Jde především o rohlíkové boilies, u kterého má rybář jistotu, že nezklame. V balení najdeme rohlíkové boilies ve výrazné příchuti česneku, která skvěle „pracuje“ i za hodně nízkých teplot.

A dalšími klasickými nástrahami jsou potom pufovaný chleba v příchuti medu. Zase: tato nástraha je vyrobena ze „suroviny“, kterou kapři milují odjakživa – z pečiva. Pečivo má navíc ve vodě velmi atraktivní vlastnosti, kdy nástraha nezapadne do nánosů na dně. Další nástrahou je potom pařený rohlík v příchuti scopexu, který rovněž patří do kategorie „klasické nástrahy na kapry“.

Důležitou součástí pak celého balení je pak sladká krmítková směs na kapry. Tato směs obsahuje celou řadu lákavých surovin, které dokážou přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Rybář tak získá všechno v jednom praktickém balení, které mu vydrží i po spotřebování nástrah (uzavíratelný kbelík s kovovým madlem).

Pokud hledáte osvědčené nástrahy na kapry, které využijete už při prvních vycházkách k vodě, pak se určitě podívejte na tento kbelík nástrah a krmení od české firmy Chytil. Nástrahy jsou kombinované tak, aby měl rybář za každých podmínek kaprům „co nabídnou“. Velkým plusem je také rozumná cena za celé balení! Kbelík s nástrahami a krmením najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -