DomůAkční nabídkaŠpičkový vlasec na kapry FOX: 1000 metrů silonu za méně jak 300...

Špičkový vlasec na kapry FOX: 1000 metrů silonu za méně jak 300 korun

- Reklama -

Kvalitní vlasce na kapry jsou nutným základem při lovu největších exemplářů. Věděli jste ale, že lze sehnat kvalitní silony na kapry i za super nízké ceny? Právě takové dodává věhlasná firma FOX. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Je to jednoduché: pokud rybář nemá na navijáku namotaný kvalitní vlasec na kapry, pak to může skončit ztrátou životní ryby. A to nikdo nechce! Proto je důležité vsadit na takové vlákno, které vydrží nejen silný tah velkého kapra, ale také kontakt s podvodní překážkou.

Dříve kvalitní vlákna na kapry stála nemalé peníze. Takže rybáři každoročně na začátku sezóny za tyto položky utratili nemalé peníze. Doba se ale mění! Na rybářském trhu jsou nyní k dostání špičkové vlasce na kapry od renomované společnosti FOX z Anglie. Tahle vlákna můžou mít rybáři „za hubičku“!

 

Vlasec na kapry FOX Carp Mono

Tohle je jeden z nejvíce populárních rybářských vlasců na česko-slovenském trhu. A není se co divit! Tento vlasec má na sobě „vyražené“ logo věhlasné rybářské firmy FOX. Takže rybáři se mohou spolehnout na obrovskou kvalitu. A přitom za super nízkou cenu! Levný vlasec na kapry najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Levný vlasec na kapry od anglické značky FOX nabízí celou řadu předností. Zaprvé: vlákno má vynikající pevnost v uzlu. Takže rybář se na něj může stoprocentně spolehnout i při lovu těch nejtěžších a nejdivočejších kaprů, kteří dokážou vlasec při zdolávání pořádně potrápit.

Kromě toho má ale tento vlasec také nízkou průtažnost. A to je zcela zásadní vlastnost v tu chvíli, kdy rybář vyváží montáž na kapry do velké vzdálenosti. Právě díky nízké průtažnosti dokáže rybář spolehlivě zaseknout ryby při záběru i na velkou vzdálenost. Za tohle palec nahoru!

Velkou předností je potom také to, že vlasec na kapry FOX Carp Mono má minimální paměť. K čemu je to dobré? Jde především o to, že na vlákně se nevytváří nepříjemné obloučky nebo jiné nepřesnosti, které následně vadí při nahazování. Protože právě zmíněné obloučky mohou vytvářet při hodu v očkách prutu přebytečné tření, takže montáž by neletěla tak daleko. To u tohohle vlasce rozhodně nehrozí!

 

K dostání 4 oblíbené průměry

Na vlasci pak oceňujeme také to, že má nenápadně zelené zbarvení. To je zásadní vlastnost zejména při lovu zkušených a opatrných kaprů, které může vyplašit i sebemenší detail. Díky zelenému zbarvení je ale tento vlasec těžko rozpoznatelný na drtivé většině podvodních terénů. Pecka!

Rybáři si tento vlasec mohou vybrat ve 4 průměrech. Ten nejslabší má průměr 0,30 mm (12 lb/5,4 kg). Tento nejtenčí vlasec ze série Carp Mono patří k těm nejpopulárnějším u rybářů, kteří chytají třeba i na klasické krmítko.

Pro lovce větších kaprů jsou potom připraveny průměry 0,33 mm (15 lb/6,8 kg) nebo 0,35 mm (18 lb/8,1 kg). Právě tato dvě vlákna slibují vynikající pevnost, přitom jsou ale dostatečně tenká k tomu, aby s nimi mohl rybář nahazovat pořádně daleko. Nejhrubší vlasec FOX Carp Mono má průměr 0,38 mm (20 lb/9 kg).

Všechny zmíněné silony na kapry FOX Carp Mono jsou dostávány na cívce o kapacitě 1000 metrů. Jen nejhrubší průměr je na cívce o délce 850 metrů. Absolutně největší bombou je potom suepr nízká cena – rybář si tento vlasec může pořídit za méně jak 300 korun. Levný vlasec od anglické značky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -