DomůAkční nabídkaPrut za 259 korun nebo praktická sada: Novinky od anglických značek jsou...

Prut za 259 korun nebo praktická sada: Novinky od anglických značek jsou tady

- Reklama -

Podzimní období není zrovna tím nejbohatším na rybářské novinky. Přesto! Firma ZFishing Sport Wholesale představila celou řadu nových produktů na ryby od anglických značek, které dováží na český trh. 

Ilustrační foto: ZFishing Sport Wholesale

Rybářský trh se asi nikdy nezastaví. Takže i když rybářská sezóna pomalu končí, přesto některé firmy mezi rybáře pustily zajímavé novinky. Jednou z nich je i česká firma ZFishing Sport Wholesale, která představila hned několik zajímavých produktů pro rybáře od anglických značek NGT nebo Angling Pursuit.

Mezi těmito produkty najdeme třeba levný prut na ryby za 259 korun, který rybáři použijí jak při chytání dravců na přívlač, tak například při plavané. Další novinkou je praktická sada velmi používaných pomůcek od NGT, anebo kvalitní indikátory záběru. Pojďme se na novinky podívat blíže.


 

Nerezová sada příslušenství na nástrahy NGT

Ne vždy ty nejdražší a nejokázalejší produkty zaujmou rybáře nejvíce. Typickým příkladem je tato šikovná sada příslušenství na nástrahy, ve které rybáři najdou vše, co při lovu na položenou nebo na feeder potřebují. Praktickou sadu najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

Velkým plusem je to, že tyto pomůcky na nástrahy jsou vyrobené z nereze. To znamená, že vydrží i náročné používání v těžkých podmínkách u vody. Za tohle velký palec nahoru! Pomůcky rybáři využijí jak při nastražování nástrah, tak i při vázání návazců na ryby.

Co v sadě najdeme? Ostré nůžky, se kterými přestřihneme i tuhé navazovací materiály. Poté vrtáček na nástrahy a k němu i 3 různé boilie jehly. A velmi příjemným „doplňkem“ celé sady je také utahovač uzlů, díky kterému budou uzly na návazcích vždy stoprocentní! Sadu najdete na e-shopu ZFish  za pár korun.

 

Prut na ryby AP Trekker ROD

Tohle je zajímavý prut na ryby, který ihned zaujme hlavně díky nízké ceně. Jde o to, že tento prut stojí pouhých 259 korun, takže je naprosto ideální pro rybáře, kteří začínají s rybařením, anebo třeba pro děti. Levný prut na ryby najdete na e-shopu ZFish  za pár korun.

Tento prut pochází „z dílny“ anglické značky Angling Pursuit. Jeho základ najdeme v kvalitním sklolaminátu, který nabízí jednak atraktivní akci při zdolávání, ale také vysokou odolnost. Tento model prutu má délku 240 centimetrů, vrhací zátěž je od 20 do 50 gramů. Prut je tak vhodný na lehkou přívlač nebo plavanou.

Další obrovskou předností je to, že tento prut je krásně skladný, takže se k vodě v žádném případě nepronese. Jeho transportní délka činí pouhých 62 centimetrů. Pokud tedy máte doma malého rybáře, kterému chcete udělat radost, pak se na tento prut podívejte na e-shopu ZFish .

 

Indikátor záběru NGT Profiler Set

Tahle sada se musí líbit každému milovníkovi kaprů. V pevném kufříku rybář najde adaptabilní sadu indikátorů, kterou může používat v nejrůznějších podmínkách při lovu kaprů. Do téhle sady se fakt zamilujete! Sadu indikátorů najdete na e-shopu ZFish  za zajímavé peníze.  

Co je obsahem balení? Sada obsahuje celou řadu věcí. Například 3 velké indikační hlavy Profiler ve 3 zbarveních (fialová, zelená, modrá). Dále v pevném kufříku najdete i 3 standardní indikační hlavy Profiler v již zmíněných barvách.

Na výběr jsou potom i různá závaží. Rybář v kufříku najde jak velká, tak i malá závaží, vždy po 3 kusech. Díky tomu tak může reagovat na různé podmínky u vody. Kromě zmíněného potom sada ještě obsahuje 3 držáky na „hokejky“, 3 bary a 3 řetězy. Praktickou sadu indikátorů najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -