DomůAkční nabídkaPVA od českých značek za pár korun: Rozpustnost do minuty a výdrží...

PVA od českých značek za pár korun: Rozpustnost do minuty a výdrží při hodu

- Reklama -

PVA materiály jsou tradičně jednou z nejvíce používaných položek v rybářské výbavě. Někteří rybáři každoročně pociťují, že spotřeba PVA materiálů není malá, a proto se hodí cenově dostupné varianty… 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

PVA materiály jsou mezi rybáři oblíbené zejména proto, že s jejich pomocí jsme schopni vytvářet lákavá krmná místečka v těsné blízkosti nástrahy. Jde třeba o tolik charakteristické kupky krmení, ve kterých prezentujeme i nástrahu.

Tuto krmnou taktiku využívá čím dál více rybářů, a není se co divit, protože rybář při takovém stylu krmení nepotřebuje tolik návnady. Aby byla spotřeba PVA materiálů co nejméně znát na stavu peněženky, je důležité mít přístup k nějakým levným variantám. A ty nabízí renomované české značky.

 

Levné PVA punčochy od ZFish

Jedny z nejvíce populárních PVA punčoch nabízí třeba česká značka ZFish. Ta na rybářském trhu nabízí dva druhy PVA punčochy v návinu 7 metrů. První varianta má průměr 25 mm, druhá pak 35 mm. Levné PVA punčochy od české značky ZFish jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť za nízkou cenu.   

Největší předností je to, že tyto PVA punčochy jsou k dostání za fakt zajímavé peníze. Rybáři si doslova za pár korun obstarají velkou zásobu PVA materiálu, který vydrží opravdu dlouhou dobu. 7metrové náviny drtivá většina rybářů spotřebuje až za několik měsíců.

Velkým plusem je to, že toto PVA má vynikající rozpustnost. Takže i když rybář chytá například ve studené vodě v chladnějších měsících, anebo ve velkých hloubkách, tak přesto se PVA spolehlivě rozpustí. Takže na háčku nebo návazci nezůstane nevábný sliz. Výrobce udává, že průměrná rozpustnost činí 40 vteřin.

Další obrovskou výhodou je to, že PVA punčochy jsou krásně pevné. To znamená, že rybář může PVA punčochu připevnit k návazci a normálně s ní nahodit. Díky kvalitnímu zpracování toto PVA vydrží i prudší švih při nahození, i když je punčocha naplněna krmením.

Rybáři si levné PVA od české značky ZFish mohou vybrat jako samostatné punčochy ve zmíněné délce a průměrech, anebo s pěchovadlem. Pěchovadlo slouží k pohodlnějšímu a rychlejšímu plnění PVA punčoch – a to i velmi malým a jemným krmením.

Pokud nechcete za PVA materiály utrácet hromadu peněz, pak se rozhodně podívejte na nabídku od české značky ZFish. Kromě levných PVA punčoch v nabídce najdete například i levné PVA pásky nebo PVA nitě. A to vše za normální ceny! Levné PVA materiály od české značky ZFish jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

 

100metrové PVA punčochy od Giants Fishing

Jestli patříte k rybářům, kteří ročně spotřebují velké množství PVA materiálu, pak se spíše podívejte na 100metrové PVA punčochy od další české značky Giants Fishing. I tyto punčochy jsou k dostání v nejpoužívanějších průměrech 25 a 35 mm. Obrovské náviny PVA punčoch jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť.

PVA punčocha Giants Fishing Micromesh Refill

Tyto PVA punčochy se dodávají v návinu 2 x 50 metrů, takže rybář obdrží dvě pořádná klubka rozpustného materiálu. Obrovskou výhodou je, že tyto PVA punčochy vydrží opravdu dlouhou dobu, protože rybář si vytvoří gigantickou zásobu na dlouho dopředu.

Toto je ideální varianta pro ty rybáře, kteří s PVA materiály krmí opravdu často a intenzivně, zejména pak na několikadenních výpravách za kapry. Pokud si chcete vytvořit pořádnou zásobu PVA punčoch, pak se podívejte na toto PVA od české značky Giants Fishing, které je dostupné na Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -