DomůAkční nabídkaPVA punčochy za lidovou cenu: Vydrží prudký švih při nahození a dobře...

PVA punčochy za lidovou cenu: Vydrží prudký švih při nahození a dobře se rozpouští

- Reklama -

Česká značka ZFish je známá kvalitními produkty na ryby, které jsou k dostání za libovou cenu. Tato jednoduchá rovnice jednoznačně platí u PVA programu této značky, který je cenově velmi zajímavý.

Ilustrační foto: ZFish

PVA punčochy a další produkty z PVA programu patří k nejvíce používaným „pomůckám“ při lovu kaprů. Právě s pomocí těchto moderních vychytávek je rybář schopný vytvořit lákavé místečko pro kapry. V posledních sezónách patří k nejvíce používaným PVA produktům jednoznačně již zmíněné punčochy.

Není se co divit! S pomocí tubusu je rybář schopný punčochu rychle naplnit, a díky dlouhým rukávům může vytvořit celou řadu „krmných balíčku“. A vše za pár korun! Cenově dostupný PVA program nabízí česká značka ZFish, u které najdete hned několik těchto produktů.

 

Cenově dostupné PVA punčochy ZFish

Tohle jsou nejžádanější produkty z PVA programu od české značky Zfish. Ale divíte se? Právě tyto PVA punčochy patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském trhu. Přitom nabízí celou řadu předností. Co například? Cenově dostupné PVA punčochy jsou k dostání na e-shopu ZFish .

Asi nejzásadnějším plusem je výborná rozpustnost ve vodním prostředí, a to za jakékoliv teploty. Takže i když budeme rybařit ve studené vodě, tak přesto se punčocha spolehlivě rozpustí, aniž by vytvořila u krmení nevábný sliz. Výrobce udává, že punčocha se rozpustí do 40 vteřin při jakékoliv teplotě vody.

Dalším výrazným plusem je to, že tyto PVA punčochy vydrží i silný švih při nahození. Rybář tak může punčochu s krmením v klidu navléct k hotovému návazci, anebo k montáži. A pak tohle všechno nahodit do vody. Punčocha vydrží i výraznější švih při nahození, takže dopadne s nástrahou do vody přesně tam, kam si přejeme.

 

Na výběr PVA z několika průměrů

PVA punčochy ZFish jsou k dostání v několika průměrech. Rybář si může vybrat menší průměr o velikosti 25 mm, který je vhodnější třeba do chladnějších měsíců, kdy není zapotřebí tolik krmit. Ve chvíli ale, kdy chce rybář rozjet masivnější krmnou kampaň, tak se mu více hodí větší průměr o velikosti 35 mm. Délka punčochy v obou průměrech je 7 metrů (to i ty náhradní).

Tyto PVA punčochy od české značky ZFish se dodávají buďto s tubusy, ale i samotné PVA punčochy. Rybář si tak může PVA punčochu vybrat rovnou s krmící pomůckou, která výrazně zrychluje a zvyšuje komfort při plnění krmení do punčochy. Pokud už tubus máte, pak si stačí pořídit samotnou PVA punčochu, která je logicky levnější než zmíněný set.  

Díky zmíněnému tubusu rybář do PVA punčochy velmi rychle naplní i hodně jemné krmení. Součástí je i pěchovadlo. Není proto divu, že rybáři tyto PVA produkty velmi rádi používají při krmení i s jemným PVA mixem, anebo s kousky nakrájeného boilies nebo pelet. To plnění je opravdu velmi snadné a rychlé. PVA punčochy za super cenu jsou k dostání na e-shopu ZFish .

 

Doplňující PVA produkty: Páska a nit

Aby byl PVA program u ZFish kompletní, tak česká značka má v sortimentu i další doplňující produkty. Tím nejzajímavějším je určitě PVA páska, kterou rybáři používají jednak pro upevnění PVA punčoch, ale také pro vnadění čistě s boilies. I u tohoto produktu platí, že patří k tomu nejlevnějšímu na česko-slovenském trhu.

PVA páska ZFish je k dostání v délce 20 metrů, kdy její šířka činí 15 mm. Druhým produktem je PVA niť, kterou rovněž rybáři používají při vázání PVA punčoch. I její délka činí 20 metrů, a je k dostání za super peníze. Doplňující PVA produkty jsou k nalezení na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -