Domů Recenze výrobků Jiné Kulich pro rybáře TRAKKER

Kulich pro rybáře TRAKKER

- Reklama -

Máme tady zimu. V době, kdy píšeme tuto recenzi, tak venku chumelí jako v Mrazíkovi. Proto jsme se rozhodli, že v této recenzi se podíváme na výrobek, který se do aktuálního počasí náramně hodí. Ne. O nějakém super moderním obleku, ve kterém by bylo teplo i na Sibiři, tenhle text nebude. O těchto věcech toho bylo totiž napsáno už dost. V této recenzi se podíváme na jiný typ oděvu – na jeden velice povedený kulich od anglické firmy TRAKKER.

Proč jsme se rozhodli psát recenzi na tak „obyčejnou“ věc, jakým kulich bezesporu je? trakkerProtože tento výrobek nás oslovil. Oslovil nás svým vzhledem nebo vlastnostmi. A zároveň, i když je kulich naprosto běžnou věcí, je důležité najít takový typ, který je při jeho nošení k vodě příjemný, a který udrží rybáře v teple i po delší dobu. A právě tento kulich od firmy TRAKKER to „dovede“. Pojďme se tedy na tento výrobek podívat zblízka.

 

O vlastnostech kulichu TRAKKER

trakker_rybarsky_kulichKulich od firmy TRAKKER je vyroben z akrylového vlákna. Jde o materiál, jehož vlastnosti jsou totožné například s vlnou. Tento materiál je na dotek krásně příjemný, navíc perfektně drží teplo. Obrovským plusem tohoto kulichu je, že uvnitř nemá žádnou „šusťákovou vystýlku“, které jsou k vidění u jiných pokrývek. Právě tyto „vystýlky“ velice často drží vlhkost, anebo „koušou“ do hlavy. Naopak kulich od firmy TRAKKER je uvnitř krásně vzdušný, hebký a měkký. Tudíž nepříjemný pocit „kousání“ nepřipadá v úvahu!

Na této pokrývce hlavy do tuhé zimy je perfektní to, že je vzdušná. Nedrží žádnou přebytečnou vlhkost, takže rybářovi nehrozí „pocit zimy“ ani v těch nejtužších mrazech. Nejhorší jsou totiž rybarsky_kulich_trakkertakové kulichy, které přebytečnou vlhkost na hlavě drží, což po jistém čase u vody vede k nepříjemnému „pocitu chladu“. U kulichu TRAKKER se vám toto nestane. Paráda!

Tento kulich má praktický střih, protože nabízí dvě varianty nošení. Můžete ho nosit „klasicky“ s bambulí nahoře. Ale! Na tomto kulichu je i jakýsi „lem“, který dovoluje celou čepici značně prodloužit. Pokud onen „lem“ shrnete, pak se kulich prodlouží, takže můžete čepici nosit i s bambulí v „nižší poloze“. Navíc, při shrnutí lemu se zvětší prostor pro hlavu, což může nošení tohoto kulichu některým rybářům výrazně zpohodlnit.

 

O vzhledu kulichu TRAKKER

trakker_kulichPrvní, co každého na tomto kulichu od anglické firmy zaujme, je jeho vzhled. Ten je v rybářském světě poměrně ojedinělý, protože bychom jej spíše čekali u sportovních kulichů na běžky. Ale proč ne? Kombinace bílé, tmavě zelené a červené barvy vypadá vskutku skvěle! Čepice je poměrně nápadná, přitom elegantní, takže se velice dobře hodí i k vodě.

Samozřejmě k příjemnému vzhledu přispívají i líbivé vzory, které by na správném kulichu do zimy neměly chybět! Velkou část kulich_trakkervzorů tvoří i červené znaky firmy TRAKKER, které jsou „naskládány“ na bílém podkladu. Pod těmito znaky pak naleznete další vzorování, které do jisté míry smazávají u někoho možný dojem, že tento kulich je jen čistě „reklamním“ předmětem. Není.

To, že správný kulich do zimy musí mít vzorování, je jasná věc. Ale je ještě něco, co na takovém kulichu nesmí v žádném případě chybět. Ano, je to bambule! A tu najdete i na tomto rybářském kulichu od firmy TRAKKER. Bambule je vyrobena ze stejného materiálu jako celá čepice. Akorát na ní chybí bílá barva. Bambule je krásně huňatá, velká a příjemná na dotek. Takhle to má vypadat!

 

Testování u vody

kulichTenhle kulich nám do redakce dorazil v prosinci. Tedy v měsíci, kdy venku panovalo jak deštivé, tak i větrné, sněhové nebo mrazivé počasí. Ideální podmínky pro testování! A co jsme zjistili? Nejvíce nás zajímalo, jak se čepice chová, když se rybářovi potí hlava. Anebo jak se chová, když je venku vlhko. Podobné podmínky totiž dokážou velmi znepříjemnit pobyt u vody! A jak tomu bylo u tohoto výrobku od anglické společnosti? Velmi dobrou zprávou je, žbambulee tento kulich od firmy TRAKKER opravdu dobře odvádí přebytečnou vlhkost. Takže v kulichu je teplo! Prochladnutí prostě nepřipadá v úvahu!

A co pohodlí? Materiál, ze kterého je kulich zhotoven, je velmi příjemný na dotek. Kulich TRAKKER nekouše do pokožky, takže z této „odporné vlastnosti“ jiných kulichů nemusíte mít vůbec starost. Hebký a měkký kulich se velice pohodlně nosí. I při dlouhém celodenním rybaření v zimě je opravdu příjemný.

 

Závěrečné hodnocení

kulich_vzorovaniCo říct na závěr? Pokud hledáte teplý kulich pro rybaře do chladného období, pak je tento od firmy TRAKKER velice dobrou variantou. Kulich pro rybáře TRAKKER vypadá moc dobře, je pohodlný, dobře se nosí a má perfektní vlastnosti. Co více rybář u vody od tohoto oděvu potřebuje? Na tomhle produktu se nám líbí to, že je vzhledově jiný, originální. Takových kulichů na rybářském trhu moc nenajdete. Proto jsme rádi, že firma TRAKKER s tímto produktem na trh přišla…

A cena? Cena tohoto kulichu od firmy TRAKKER se pohybuje okolo 450 korun. Ale na některých e-shopech jsme jej viděli i levněji, stál okolo 420 korun. Myslíme si, že tato cena není nijak přemrštěná. Ne. Za vaše peníze totiž dostanete kvalitní produkt. A dovolíme si tvrdit, že u některých rybářských (kaprařských) firem by za podobný kulich chtěli mnohem více. Takže z našeho pohledu je cena skutečně OK…

 

Technické parametry: Kulich pro rybáře TRAKKER

Materiál: akrylové vlákno (100 %)

Barva: tmavě zelená, červená, bílá

Vzorování: ANO

Bambule: ANO

Výhody: Příjemný materiál. Dobré držení tepla a odvádění přebytečné vlhkosti. Vzhled

Nevýhody: Žádné jsme nenašli

 

Redakce InRybar.cz

Foto: redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -