DomůAkční nabídkaRučně malované půllitry s nádhernými obrázky ryb: ideální dárek pro rybáře

Ručně malované půllitry s nádhernými obrázky ryb: ideální dárek pro rybáře

- Reklama -

Vánoce jsou už za dveřmi! Pokud si lámete hlavu s dárky pro milované rybáře, možná pro vás máme zajímavý tip. Rybářský e-shop InFish.cz totiž nabízí nádherné, ručně malované půllitry pro rybáře.

Ilustrační foto: InFish.cz

Předvánoční shon je v plném proudu, takže hodně z nás už hledá ty nejlepší dárky pro rybáře. Co ale vybrat? Asi každý z nás chce darovat takový dárek, který nebude ležet kdesi v koutě, ale který bude rybář používat. A ideálním řešením jsou právě velké půllitry pro rybáře.

Ty si jednak většinou obdarovaný rybář vystaví nejen v bytě, ale třeba i v kanceláři nebo rybářské klubovně. Ovšem obrovská část rybářů si půllitry bere s sebou i na rybářské výpravy – zejména pak v létě, kdy si chtějí dát lahodné pivo. Jak tyto půllitry vypadají?

 

Ručně malovaný půllitr pro rybáře

Tohle je krásný dárek pro rybáře, který ocení nejeden blízký. Jde o to, že půllitry jsou krásně malované, a lze si vybrat hned z několika motivů. Na druhou stranu jsou ale také vyrobené z kvalitního materiálu, který slibuje dlouhodobé používání. Ručně malované půllitry najdete na e-shopu InFish.cz .

Z čeho jsou tyto půllitry pro rybáře vyrobené? Jde o kvalitní keramiku, která je krásně pevná. Takže rybář se může spolehnout, že tento půllitr vydrží opravdu hodně. Půllitr je „ozdobně tvarovaný“, kdy jsou na něm různé designové prvky, takže nejde jen o „obyčejnou sklenici“. Kromě toho na něm najdeme i bytelné ucho, za které se pohodlně drží.

Samozřejmě, nejvíce dominantním prvkem je krásné malování. Rybáři si mohou vybrat hned ze 4 motivů. Na jednom motivu je okoun, na druhém candát, na třetím půllitru je sumec a na posledním dva pstruzi. Zcela nejoblíbenější je motiv okouna, který patří k těm nejvíce povedeným.

Pokud aktuálně hledáte ten nejlepší dárek pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na tyto půllitry. Jde o originální dárek, který si rybář bude brát s sebou na ryby, ale i na nejrůznější oslavy s blízkými. Pokud chcete tento půllitr darovat pod vánočním stromečkem, pak ho najdete na e-shopu InFish.cz .

 

Další tipy na vánoční dárky

Kromě zmíněných půllitrů ale najdete v nabídce e-shopu InFish.cz i další zajímavé tipy na vánoční dárky pro rybáře. K těm nejžádanějším dárkům jednoznačně patří například originální placatka pro rybáře, která je vyrobena z kvalitního materiálu. Na placatce je navíc krásný rybářský design, který jasně říká, že zrovna tato patří rybářovi!

Dalším tipem od rybářského e-shopu InFish.cz jsou populární rybářské polštáře, které se vyrábí ve tvarech a designech oblíbených rybích druhů. Kromě populárních kaprů, okounů nebo pstruhů duhových v nabídce tohoto rybářského e-shopu najdete i netradičního jesetera! Pokud už chcete mít jistotu praktického dárku pro rybáře, pak se rozhodně podívejte na e-shopu InFish.cz !

 

Pro dárek pro rybáře osobně v Praze!

Pokud si chcete dárek pro rybáře vybrat osobně, pak můžete! Rybářský e-shop InFish.cz má i kamennou prodejnu. V ní najdete všechny jmenované tipy na vánoční dárky přímo skladem! Rybářské potřeby InFish.cz najdete na adrese Bělohorská 8, Praha 6.

Kromě dárkových předmětů v sortimentu najdete i další produkty pro rybáře, které mohou blízkému rybářovi udělat pod vánočním stromečkem velkou radost. S výběrem vám poradí ochotný a odborný personál. Těšíme se na návštěvu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -