DomůNovinkyRybář chytil giga lysce o hmotnosti 40 kilo, jde o největšího kapra...

Rybář chytil giga lysce o hmotnosti 40 kilo, jde o největšího kapra Belgie

- Reklama -

Fotografie obrovského kapra lysce aktuálně kolují po Evropě. Rybář Kenneth Roelandts chytil gigantického kapra lysce, ze které běhá mráz po zádech. Není divu, že tento kapr je největším v Belgii.

Ilustrační foto: InRybar.cz

O obrovském úlovku informoval rybářský magazín kwo.nl. Právě ten přinesl fotografie giga lysce, kterého ulovil rybář Kenneth Roelandts. Zmíněný magazín pro rybáře pak uvedl, že právě tento kapr vážil přes 40 kilogramů.

 

Jde o největšího kapra Belgie

„Kenneth Roelandts byl minulý týden velmi šťastný! Ulovil největšího belgického kapra, který vážil přes 40 kilogramů,“ uvedl zahraniční rybářský magazín. Tohle je ryba, kterou by si chtěl potěžkat asi každý rybář!

Kromě toho, že tento lysec měl ohromující váhu, tak nás zaujal také unikátní vzhled. Všimněte si, jak má kapr lysec rozdílné zbarvení. Za hlavou je krásně světlý, ale pak má až k ocasu zajímavě tmavé zbarvení. Tohle je kapr, který vypadá opravdu famózně.

 

Giga lysci jsou také v Česku

Obrovské lysce umí nabídnout také české svazové vody. O jednom takovém jsme nedávno psali! Rybář Jakub Nytra totiž dokázal na české svazovce ulovit obrovského lysce o váze 36,2 kilogramů. A jde tak o nový český rekord kapra!

„Kapra se mi podařilo ulovit na svazové vodě. Na tuhle lokalitu jsem se vydal na dlouhodobou výpravu, kterou jsem několik měsíců plánoval. I když jsem přijel na vodu o víkendu, tak u vody skoro nikdo nebyl, takže jsem si mohl vybrat vhodný „flek“. U vody jsem nakonec strávil 13 dní,“ řekl v rozhovoru pro InRybar.cz šťastný lovec.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -