DomůAkční nabídkaNa tohle candáti útočí jako šílení: Nástraha láká revolučními vlastnostmi

Na tohle candáti útočí jako šílení: Nástraha láká revolučními vlastnostmi

- Reklama -

Rybáři odjakživa hledají ty nejlepší nástrahy na candáty, které jim pomůžou k vytouženému úlovku. Pokud takovou nástrahu hledáte, pak se podívejte na plovoucí gumu od lotyšské firmy. Je vynikající! 

Ilustrační foto: Lucky John

Při lovu candáta na přívlač je klíčovým rozhodnutím to, jakou nástrahu pro lov těchto populárních dravců použijeme. Zkušení rybáři moc dobře vědí, že při lovu těchto predátorů je velmi důležitý „dlouhý propad“. Tedy ten moment, kdy nástraha padá směrem ke dnu. Proč? Protože právě tehdy candáti útočí!

A právě pro tento typ rybaření je jako dělaná plovoucí gumová nástraha Joco Shaker od lotyšské firmy Lucky John. Jde o vynikající nástrahu, která jednak déle padá ke dnu, zároveň ale po dopadu má vynikající „polohu“, díky které se dravcovi na nástrahu lépe útočí. Pojďme se na Joco Shaker podívat blíže…

 

Plovoucí gumová nástraha Joco Shaker

Tuto gumovou nástrahu si čeští rybáři oblíbili už před několika lety. Ale není se čemu divit! Právě Joco Shaker nabízí takové vlastnosti, které ostatní gumové nástrahy nabídnout nedokážou. Jde především o to, že jde o plovoucí nástrahu. Joco Shaker najdete na e-shopu distributora Lucky John  za super cenu.

Plovoucí gumové nástrahy na přívlač Lucky John Joco Shaker v balení

Proč je ta „plovoucí vlastnost“ tolik důležitá? Jde o to, že právě tohle výrazně napomáhá k delšímu propadu vodním sloupcem. A pokud rybář použije vhodnou jigovou hlavičku, pak může propad ke dnu ještě více prodloužit. Díky tomu má candát spoustu času na útok na nástrahu. Tohle je vynikající!

Oranžová plovoucí gumová nástraha na přívlač Lucky John Joco Shaker plave na hladině

Díky tomu, že je Joco Shaker plovoucí, tak má také velmi atraktivní polohu na dně. Jde o to, že nástraha si „nelehne“, ale vztyčí se směrem k hladině. A to je zásadní! Proč? Protože na takto postavenou nástrahu se candátovi mnohem lépe útočí. Takže rybář může s Joco Shaker chytat i velmi pomalu. Super!

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker

Velkým plusem této nástrahy je to, že má krásně měkké tělíčko. Díky tomu candát nemá „nutkání“ po útoku nástrahu vyplivnout. Naopak! Díky měkkému tělíčku candát nástrahu kolikrát pořádně nasouká do tlamy, takže zásek je velmi přesný a povětšinou úspěšný.

Plovoucí nástraha na přívlač Joco Shaker ve vodě

Plovoucí gumové nástrahy Lucky John si můžete vybrat ve 3 velikostech. Rybáři mohou sáhnout po gumách o délce 8,9 centimetrů (3,5 palců), 11,5 centimetrů (4,5 palců), anebo 14 centimetrů (5,5 palců). Z vlastních zkušeností víme, že pro atraktivní lov i ve studených měsících je nejlepší nejmenší velikost, na kterou zabere jak candát, tak ale například i velký okoun.

 

Atraktivní chod i barvy

Měkký materiál pak přispívá také k tomu, že plovoucí gumová nástraha Joco Shaker má velmi atraktivní chod ocásku. Ten spolehlivě „kmitá“ i při hodně pomalém vedení, což ocení každý rybář zejména v pozdním podzimu a zimě, kdy už tahá nástrahu výrazně pomaleji.

Bílé a oranžové plovoucí nástrahy na přívlač Lucky John Joco Shaker

Rybář se zároveň může spolehnout na to, že plovoucí gumová nástraha Joco Shaker vydává silné vibrace i při hodně pomalém vedení. A to proto, že má zakončení ocásku ve tvaru kopyta. Díky tomuto rozšíření ocásek vydává silné vibrace právě i za pomalého vedení.

Ocásek ve tvaru kopýtka na plovoucí gumové nástraze Lucky John Joco Shaker

Kromě atraktivního chování ve vodě, měkkého tělíčka, anebo dráždivému ocásku nemůžeme zapomenout ani na lákavá zbarvení. Joco Shaker je možné si vybrat v celé řadě barevných provedení. Při podzimním rybaření nejlépe fungují oranžová, fluo žlutá nebo růžová. Tohle jsou barvy, které nikdy nezklamou.

Pokud aktuálně hledáte nástrahu, se kterou si skvěle zachytáte i na konci rybářské sezóny, pak se rozhodně podívejte na plovoucí gumovou nástrahu Joco Shaker od lotyšské firmy Lucky John. Právě tato nástraha nabízí „něco navíc“, co rozhoduje. Nástrahu najdete na e-shopu distributora Lucky John .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Ano všichni víme že je to placená reklama od Lukáše Krásy… Taky to jde vyřešit menší zátěži a kulickama polistyrenu a dál co máte???

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -