DomůSoutěžeSoutěž pro milovníky candátů: vyhrajte signalizátory na candáty Flajzar

Soutěž pro milovníky candátů: vyhrajte signalizátory na candáty Flajzar

- Reklama -

Sezóna candátů je za dveřmi! Jste na ni připraveni? Aby byla vaše výbava kompletní, možná vám chybí nadupané signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4. A právě ty nyní můžete vyhrát v nové soutěži.

Česká firma Flajzar s.r.o., kterou mají česko-slovenští rybáři spojenou s obrovskou kvalitou, si připravila podzimní soutěž pro rybáře. Právě ti mohou v nové soutěži vyhrát nadupané signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4, které se připevňují na špičku prutu. Chcete vyhrát? Stačí odpovědět na 3 jednouché otázky!

 

Soutěž o 2 signalizátory, nabíječku a baterky

Podzimní soutěž ve spolupráci s českou firmou Flajzar s.r.o. zaujme každého milovníka lovu candátů, ale pochopitelně i feederu. V této soutěži se totiž soutěží o 2 signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4  (1 oranžový a 1 žlutý). A k tomu pak ještě vítěz dostane i nabíječku na baterky a 2 baterky. Celková hodnota sady je 2337 korun.

Jak se zúčastnit této soutěže?

Abyste se mohli zúčastnit soutěže o tuto nadupanou sadu Flajzar Fishtron, tak je zapotřebí správně odpovědět na 3 soutěžní otázky, které najdete ve formuláři níže. Všichni rybáři a rybářky, kteří odpovědí správně, pak budou zařazení do slosování. Soutěž trvá do neděle 8. října 2023.

U této soutěže platí pravidlo, že rybář nebo rybářka může použít jednu e-mailovou adresu POUZE JEDNOU! Není možné jednu a tu samou adresu používat vícekrát! Pokud soutěžící toto pravidlo poruší, bude jeho/její adresa vyřazena ze soutěže!

Jak vyhlásíme vítěze?

Aby bylo vybrání výherce co nejvíce spravedlivé, tak proběhne slosování. Po skončení soutěže – tedy o půlnoci 8. října 2023 – dáme všechny správné odpovědi do jednoho osudí. A ze všech správných odpovědí pak vybereme jednoho šťastlivce, kterému společnost Flajzar s.r.o. pošle 2 signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4  (oranžový a žlutý), a k nim pak i nabíječku a 2 baterie zcela ZDARMA!

Podmínky soutěže

Připomínáme, že podmínkou soutěže je souhlas k tomu, že jste obeznámení s pravidly soutěže, a že souhlasíte se stanovenými podmínkami, a se zpracováním osobních údajů. Výherce po vylosování kontaktujeme s žádostí o poskytnutí fotografie s výhrou.

 

Soutěžní otázky, na které je zapotřebí odpovědět

V níže umístěném soutěžním formuláři najdete 3 jednoduché otázky. Pokud se vám podaří na ně odpovědět správně, pak se zúčastníte soutěže o 2 signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4, nabíječku a 2 baterie. V případě, že budete potřebovat nápovědu, najdete ji na e-shopu FLAJZAR .

O jaký produkt se soutěží?

Rybáři, kteří se zúčastní této soutěže, mohou vyhrát nadupané signalizátory Flajzar Fishtron Feeder 4 , které jsou hitem posledních měsíců. Jedná se o vylepšení předchozího modelu signalizátoru na špičku, jehož hlavní výhodou je unikátní klip, se kterým rybář velmi rychle, ale hlavně pevně, připevní signalizátor Fishtron Feeder 4 ke špičce prutu.

Právě tento klip zaručuje, že rybář může s prutem velmi silně škubat, a přesto signalizátor vydrží na špičce udice (ukázka v přiloženém videu). I proto si rybáři tyto signalizátory tolik oblíbili! Další obrovskou výhodou je, že české firmě Flajzar s.r.o. se povedlo vyrobit tyto signalizátory ve velmi nízké hmotnosti – díky tomu tak lze tento signalizátor používat i při lovu na ty nejjemnější feederové špičky.

Lovící pak tento signalizátor používají nejen při lovu na feeder, ale i s klasickými pruty. Signalizátor totiž lze připevnit také s pomocí gumových kroužků, které jsou součástí balení. Ve chvíli, kdy se špička pod tíhou záběru od ryby pohne, začne signalizátor vydávat pronikavé světlo.

VIDEO: Jak funguje signalizátor Flajzar Fishtron Feeder 4? Více ve videu

Kdy začne dioda blikat? Záleží na tom, jakou si rybář zvolí citlivost. Na výběr je ze 3 citlivostí, kdy ta nejjemnější „úroveň“ rozpozná i velmi jemné škubání od ryby. Rybář tak okamžitě zjistí, že mu bere. Není proto divu, že si tyto signalizátory získaly takovou oblibu!

 

Kdo vyhrál naposledy? 

Toto není první soutěž, kterou česká firma Flajzar s.r.o. pořádá na rybářském webu InRybar.cz. V minulosti jich proběhlo hned několik! Naposledy například vyhrál sadu hlásičů Flajzar Fishtron E3TX s příposlechem RX Mini (2+1) za více jak 6000 korun rybář Štěpán M. z Velkých Hostěrádek.

Šťastný výherce jen správně odpověděl na 3 jednoduché otázky a po vylosování mu česká společnost Flajzar s.r.o. zaslala zcela novou sadu hlásičů s příposlechem! Chcete taky zkusit štěstí? Pak se zúčastněte této nové soutěže na InRybar.cz!

Ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -