DomůAkční nabídkaRybáři ušetří tisíce korun: giga slevy na pruty na kapry od anglické...

Rybáři ušetří tisíce korun: giga slevy na pruty na kapry od anglické značky

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS spustil obrovský výprodej dělených kaprových prutů od anglické značky SONIK. Rybáři nyní mohou získat nadupané pruty na kapry za fantasticky nízké ceny. Mrkněte se na nabídku!

Anglická značka SONIK je mezi česko-slovenskými rybáři oblíbená zejména proto, že nabízí luxusní poměr cena/výkon. Rybář si tak může za super peníze obstarat vysoce kvalitní pruty, které zvládnou i lov kapra v těžkých podmínkách. A nyní jsou tyto kaprové pruty SONIK ještě levnější! Ale bacha: na skladě leží poslední kusy…

 

Dělené pruty na kapry SONIK VaderX RS Carp

Tohle jsou velmi populární dělené pruty na kapry proto, že patří k tomu nejlevnějšímu ze sortimentu anglické značky. Rybář si fakt za nepřekonatelné peníze obstará spolehlivý prut na kapry. Zlevněné pruty VaderX RS Carp najdete na e-shopu PARYS za super cenu!

I když jsou tyto pruty na kapry k dostání za parádní cenu, tak přesto nabízí perfektní vlastnosti. Musíme začít blankem: ten je vyrobený z prvotřídního karbonu, který se vyznačuje vysokou odolností a pevností. Takže rybář se tak může těšit na dlouhé hody a adrenalinové zdolávání.

Velkým plusem je rychlá špička na těchto prutech, která napomáhá k přesnějším hodům i na větší vzdálenost. Kromě toho na prutu ale najdeme i super lehká očka M-Series DL, která snižují celkovou váhu prutu – to rybář opět ocení při manipulaci s udicí jak při nahazování, tak zdolávání.

Naváděcí očko je potom na těchto prutech 50mm, takže rybář se tak může spolehnout, že pojme i větší množství navazovacího materiálu při hodu. Díky tomu tak nevzniká přebytečné tření, které by brzdilo letící montáž ve vzduchu. Super!

Samozřejmostí je potom bytelné sedlo, které spolehlivě udrží i velký kaprový „budík“. A dalším plusem je z našeho pohledu i nádherně tmavý design, který dává těmto prutům od anglické značky SONIK „punc luxusu“. Tohle se fakt povedlo!

Hledáte aktuálně dělený prut na kapry za rozumnou cenu? Pokud je odpověď ano, pak se určitě podívejte na bohatou nabídku zlevněných prutů SONIK VaderX RS Carp. Právě tyto pruty nabízí super vlastnosti, přitom jsou k dostání za super nízkou cenu. Zlevněné pruty od anglické značky najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelnou cenu!

 

Dělené pruty na kapry SONIK DominatorX RS Cork

Jste fanoušky spíše korkových rukojetí? Pak vás spíše zaujme tento model kaprového prutu, který nabízí ještě lepší vlastnosti než výše představená udice. Zlevněné pruty DominatorX RS Cork najdete na e-shopu PARYS za nepřekonatelnou cenu.

Tento prut zaujme každého rybáře na první pohled díky propracovanému blanku. Ten je totiž zhotoven z vysoce modulovaných splétaných karbonových vláken. Takže právě tento kaprový prut má vynikající vlastnosti při lovu kaprů, do kterých se rybář okamžitě zamiluje. Kromě toho na blanku najdeme i 1K karbonový ovin.

Aby toho nebylo málo, tak špička prutu je potom vylepšená vícesměrnou karbonovou vrstvou. Právě toto vylepšení napomáhá k tomu, aby byly hody s prutem delší, ale také přesnější. Takže ano, tyto pruty jsou jako dělané pro daleké hody na rozlehlejší vodách.

Pokud vás špičkový blank (za rozumnou cenu) nezaujal, pak vás třeba budou zajímat lehká SIC očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby v nich nedocházelo k přebytečnému tření. Díky tomu tak montáž letí mnohem dále. K dalekým hodům i u tohoto modelu napomáhá větší, 50mm naváděcí očko.

Ti rybáři, kteří hledají spíše vyšší kvalitu, ale pořád za rozumné peníze, by se měli dívat právě na tento model kaprového prutu. Ve chvíli, kdy si rybář pořídí 2 a více udic, což je při pořizování nových prutů na kapry běžné, pak ušetří až tisíce korun. Zlevněný prut na kapry SONIX DominatorX RS Cork najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -