DomůAkční nabídkaSpolehlivé navijáky na candáty pro lov na rybičku: Kvalita za pár korun

Spolehlivé navijáky na candáty pro lov na rybičku: Kvalita za pár korun

- Reklama -

To nejlepší období pro lov candátů na nástražní rybičky se blíží. Jste na něj dostatečně připraveni? Pokud aktuálně hledáte ideální navijáky na candáty pro lov na nástražní rybičku, máme pro vás tip. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Při lovu candátů na rybičku není nutné používat nijak extra drahé vybavení. Upřímně: Ten, kdo někdy tahal i většího candáta na rybářské vybavení, nám dá zapravdu, že tito dravci nejsou úplně nejbojovnějšími rybami. Ale přesto! Nic se nesmí podceňovat!

Určitě je zásadní mít na navijáku kvalitní brzdu a také dostatečnou kapacitu cívky. Přece jen, některá místa – zejména na přehradách – jsou dále od břehu, a tam je zapotřebí se dostat. My jen chceme říct, že pro tento styl rybolovu je možné použít i levnější navijáky. Třeba tyto, které jsou k dostání za super peníze!

 

Naviják ZFish Rider

Toto je typ navijáku, který se pro lov candátů na nástražní rybičku na položenou skvěle hodí. Jde o to, že tyto navijáky jsou vybavené volnoběžnou brzdou, takže naviják jde nastavit tak, aby nekladl vůbec žádný odpor při záběru. Tyto levné navijáky jsou k dostání na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou ZFish Rider 6000

Rybář, který nechce „klasicky překlopit naviják“, ale chce použít volnoběžnou brzdu, má u těchto navijáků tuto možnost. Při záběru pak stačí rychlý pohyb a vše je rázem připraveno pro úspěšné zaseknutí, a následné zdolávání candáta.

Kromě volnoběžné brzdy na těchto levných navijácích na candáty každý rybář oceňuje také dostatečnou kapacitu cívky. Rybář si může vybrat mezi 3 velikostmi – 5000, 6000 nebo 7000. Zásadním kritériem je, na jak velké vodě rybář candáty loví. A podle toho zvolit velikost navijáku.

Naviják na kapry ZFish Rider 6000

Na největší model se vejde až 360 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, takže tyto navijáky lze použít i na hodně velké vody, na kterých se třeba nástražní rybičky mohou vyvážet.

Na středně velké vody se pak hodí střední model s označením 6000. Na menší vody je pak určený nejmenší model navijáku ZFish Rider 5000, na který se vejde 190 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm.

Volnoběžna brzda na rybářském navijáku ZFish Rider 60

Největší výhodou pak je potom to, že tyto navijáky jsou k dostání za fakt libovou cenu. I když rybář dostane velmi kvalitní stroj, který nabízí suprové funkce a vysokou kvalitu, tak za něj nedá ani 1000 korun. Tyhle levné navijáky najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Naviják NGT Carp Runner MAX

Pokud jezdíte na candáty s nástražní rybičkou jen několikrát do roka, pak je investice v řádech tisíců asi zbytečném počinem. V takovém případě rybářovi kolikrát vystačí navijáky „za pár stovek“. A přesně takové najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Navijáky na ryby NGT Carp Runner MAX jde sehnat ve výhodném setu 1+1, takže rybář za jeden naviják nezaplatí ani 500 korun. Zase: Pro rybáře, kteří jezdí na dravce na položenou jen občas, takový přístroj bohatě poslouží.

I když jsou tyto navijáky opravdu levné, tak přesto nabízí praktickou volnoběžnou brzdu, díky které jde naviják krásně povolit. A v okamžiku záběru stačí rychlý pohyb a rybář může zdolávat. Za tohle palec nahoru!

Velkou předností také vidíme v tom, že na navijácích je už navinutý kvalitní vlasec o vhodném průměru na candáty (průměry jsou u jednotlivých velikostí navijáků rozdílné). Takže rybář se nemusí starat s nákupem vlasce a vše má připraveno k lovu. Levné navijáky NGT s navinutým vlascem najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -